bugün

Şahsımı asılsız sapık ithamıyla üzerek donuz listeme haklı bir giriş yapmış yazar. Mutlu ama uzak olsun.
oylamaları için teşekkür etmek istediğim yazar.

görsel
damatlığın olmadan ne haddine de bana mesaj atıyorsun. bu ne haddini bilmez hodbinliktir?
tanımam etmem. denk geldiğim yazıları güzel. mesela hiç eksilemedim. tanışırsak artı bile verebilrim.
sinemasever yazar.
(img:#1523123)
Aleyna tilki hayranı yazar.
Teşekkür borçlu olduğum yazar.
Kişi kendinden bilir işi diyerek laf sataşması yapan yazar. Yorum yapacaktım kapalı. Sen cesaretli adam olsan yorumunu açarsın kardeşim önce.

Benim ladyboylara ilgim falan yok. Ama bilgi sahibiyim haklarında.

Sende bu başlığa gelip bakmışsın hemen. Demek ki senin özel bir ilgin var ladyboylara. Sana artı oy verenlerde seviyor bence ladyboyları. Evet.
Gece gece kahkaha atmama sebep olmuştur.
iyi yazmaları olsun.
Mavi-mor ışındır.
bir süredir bazı çıkışlarından haz etmesem de henüz donuza eklemeyeceğim değerli yazar. bekleyip görelim.
Yardimsever, anlayisli ve kibar bir yazar. Iyi ki var
yazılarını keyifle okuduğum bir yazar. yolu açık olsun.
Hayat kısa kuşlara benden bira.

Gel de içek yazarı.
itici bir yazar kendisi bir ara sağa sola Faça atıyordu iyileşmiştir umarım.
Kötülerin dostu, masumların düşmanı zuperman gibi adam!
Güzel yazan, bir yazar.*
Güzel yazıyor. Sevgiler.
Ne zaman nickini görsem aklıma milla jovovich'in ultraviolet filmi geliyor. Neyse bu arada iyi yazardır kendisi. Sevgiler, saygılar, güzel yazmalar dilerim.
(bkz: batman v superman dawn of justice/#31908008)

hay agzini opeyim.
Ben bu adamı ne Zaman görsem basıyorum açık oy'a. Yani önce entryi okuyup basıyorum, sonra Nicke bakıyorum ultraviyole. Gel Zaman git Zaman sempatim oluştu yani, usualsuspects'le beraber entrylerini en beğendiğim arkadaştır. Kendisinin önemsediğini sanmam ama 6 sayfa nickaltı ise bu sözlüğün ayıbı, nerede troll var onlar ilginizi çeker zaten amk.
hastane temizlik işçisi gibi biri geçti demin sen miydin kenka o. yakıyon hani , yılaannn..

edit: onlar sarı giyiyormuş artık sorry.
açıktan eksileyen yazar. evet.

beni tahrik etmeye çalışıyor. ben siz değilim. istediğin kadar açık eksile kardeş. sıkıntı yok benim için.

teşekkür ederim. evet.
(bkz: morötesi ışın)