1. 1.
  galatasaray ın taraftar grubu ua nın tt arenanı stadını beşiktaş a vermiyceklerine dair yaptığı açıklamadır.
  --spoiler--
  on aylarda yaşanan gelişmeler ve medyada çıkan haberler doğrultusunda, inönü stadının yıkılması halinde stadımızın Beşiktaş ile ortak kullanımı gündeme gelmektedir veya ısrarla getirilmektedir.

  "STADIMIZI KiMSEYE VERMEYECEĞiZ"

  Yıllarca hangi emek ve fedakarlıklarla elde ettiğimiz ortada olan stadımızı, hangi şartta olursa olsun hiçbir kulüple paylaşılmasına müsaade etmeyeceğimizin bilinmesini isteriz.

  OLiMPiYAT STADI BOMBOŞ DURUYOR

  Unutulmasın ki bizler Olimpiyat Stadının cefasını çekerken, O yıllarda kulübümüzle inönü Stadını paylaşmamak adına yokuş yapanlar bugün olumlu düşünmemize beklemeleri koca bir hayal olur.

  Her şey bir tarafa milyon dolarlık yatırımı çürümeye terk etmek istenircesine, Olimpiyat Stadı orada boş dururken, birilerinin her türlü cefasını çektiğimiz mabedimize tabiri caizse konmasını hatta bunun konuşulup gündeme gelmesini dahi asla kabul etmiyoruz, YÖNETiMiMiZDEN BU KONUDA NET BiR TAVIR VE KESiN BiR RET CEVABI BEKLiYORUZ...

  ALi SAMi YEN SPOR KOMPLEKSi TT ARENA'DA GALATASARAY HARiCiNDE BiR TAKIM, ANCAKDEPLASMAN TAKIMI OLARAK SAHAYA ÇIKAR!

  Saygılarımızla,

  ultrAslan
  --spoiler--
  ama ua nın unuttuğu bir şey vardır ki o stad kendilerine ait değildir. toki tarafından yapılmış ve hala resmiyette tokinindir. toki istediği gibi kiralayabilir. tabi ben olsam bende vermek istemem beşiktaş ında istenmediği halde oynaması yanlış ama olimpiyat stadı da siktir edilmiş bir yerde duygusal düşünmeye gerek yok kiralanırsa oynansın. sonuçta saracoğlunda kupa aldıkk aoğğv uuğv diye sevinmeye benzemez bu işler koçum. darı beşiktaş a arena da inşallah.
  9 -9 ... nickimde bile degilsiniz
 2. 2.
  stad devlete ait ayrıca

  (bkz: sen kimsin).
  9 -10 ... gomatircik
 3. 3.
  bildiğim kadarıyla stad devlet tarafından inşa edildi. olimpiyat boşmuşmuş. gerekirse orada hatta sokakta oynarız ama açıklama çok kalitesiz be abi.
  8 -2 ... power supply
 4. 4.
  mesnetsiz açıklamadır.

  alın götünüze sokun diyesi gelir insanın.
  7 -1 ... qb1903
 5. 5.
  yüzsüzlüğün de bu kadarına pes denir. stad sanki babasının malı. onca badireler atlatıp stada kavusmuslar. yampecliginde bu kadarı. ayıp lan ayıp. bir tane taş koymadan stada konacaksın bi de kalkıp stad bizim kimseye vermiyecez diceksin. adama gotuyle gulerler lan. dahası kimin malını kime vermiyosun. adamın götünü keserler.
  5 -1 ... frekans
 6. 6.
  size ait olmayan ve adının bile belli olmadığı (kimi kaynaklara göre tt arena, kimisi aslantepe ya da seyrantepe)stadı zaten veremezsin.
  edit: fenerliyim.
  6 -3 ... alwayspiizbecauseizmitliyiz
 7. 7.
  eskiden sağda solda galatasaray kumbaraları vardı finansal destek olsun diye, biz beşiktaşlılar da para atardık o haldelerdi yani ama şimdi yaptıkları açıklamaya bakın.
  (bkz: yüz verdik yetime geldi koydu götüme)
  5 ... nearmyass
 8. 8.
  (bkz: devletin malı deniz yemeyen keriz)

  sen benim vergimle stad yaptır devlete sonra kimseye verme...

  kardesim sen yapsaydın stadı haklıydın ama stadı sana dev-let ba-ba yap-tı...bu bu kadar basittir...fenerden neden isteyemiyoruz? çünkü stadı fener kendi yaptı.

  ali samiyeni verdik demeyin , ali samiyen sizin stadınız değildi.

  beleşci ultraslan.
  5 -1 ... ignis gehennalis
 9. 9.
  "yıllarca hangi emek ve fedakarlıklarla elde ettiğimiz ortada olan stadımızı..." şeklindeki sözleriyle güldürmüştür. bedava stad sahibi oldular, ettikleri laflara bak hele sen.
  14 -4 ... freeloader1
 10. 10.
  oldukça enteresan açıklamadır.

  fedakarlık ve emekle elde ettiğiniz stad mı?

  tokinin devlet parasıyla yapıp hazırca size hediye ettiği staddan bahsediyorsunuz di mi?
  6 ... ettoman