1. 1.
  Tinercileri algısında boğmuştur. Uzun zamandır bu açıklamayı aynen böyle bekliyordum. Gerçekler acıdır, acıtır!

  --spoiler--
  “son dönemde, eski efsane başkanları demirören sayesinde şampiyon olarak “internetin varlığından haberdar olan” bir güruhun mhk başkanı üzerinden yürütmeye çalıştığı komik algı operasyonunu gündemimiz yoğun olsa da gülerek takip ediyoruz.

  elde ettikleri son 2 şampiyonluktan birini mevcut mhk başkanı namoğlu döneminde kazanan bu enteresan güruhun, kulüplerinin eski efsane başkanı demirören’e sadece maddi değil ayni zamanda 2 tane de şampiyonluk borçlu olduğunu görmezden gelmeleri ise tam bir komedidir.

  demirören yönetimindeki tff'nin, "bütün" kurullarının ve sahaya gönderdiği tetikçilerin kendilerini nasıl koruyup kolladığı futbol camiasının hafızasındadır!

  sahada görülmeyen tekmeler, duyulmayan küfürler, kameralarla tespit edilen küfürlere verilmeyen cezalar, futbol sahalarını tiyatroya çevirmenin göz ardı edilmesi bizzat o çok sevdiğiniz “efsane onursal” başkaniniz demirören'in kiyaği değil de nedir?

  türkiye'de hakemlik ve hakem yöneticiliği başlı başına bir sorundur!

  çok uzağa gitmeye gerek yok.

  sadece bu sezon başından bu yana var sisteminden haksiz yere defalarca galatasaray aleyhine verilen kararlar bile tff'nin tetikçilerinin art niyetini göstermektedir! #Demirörenistifa

  galatasaray düşmanlığı ile nam salmış beceriksiz ve art niyetli hakemlerin beceriksiz ve art niyetli yöneticisi yusuf namoğlu bizce de derhal istifa etmelidir! #istifaetnamoğlu

  ama yusuf namoğlu’nu oraya getiren demirören'e tek laf etmeden ve yine demirören’in getireceği yeni ismin farklı olacağını düşünmek düpedüz futbol cahilliğidir.

  bu rezil federasyona gik etmemenizin, altındaki yetersiz maşaları hedef alarak "korumaniz yetmiyor, artik daha fazla koruyun bizi" diye ağlamanızın asil sebebini siz itiraf edemeseniz de biz adımız gibi biliyoruz!

  Karşısında çaresiz kaldığınız bu korku için tutunacak bir dal, sığınacak yeni limanlar arıyorsunuz ve mecbur hedef değiştiriyorsunuz!

  Duruşunuz yok, kıvırıp duruyorsunuz!

  Ama KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK, BiLiYORSUNUZ!
  --spoiler--

  Büyük bir ses geldi. Heyyaa Heyyaa Heyyaa ultraslan ultraslan Heyyaa Heyyaa Heyyaa ultraslan ultraslan!
  20 -19 ... cimbomlu yazar
 2. 2.
  Sucuk ekmek ayarıdır. Sizi kim ciddiye alıyor lan. Evet.
  9 -16 ... oytunkaran
 3. 3.
  mhk'nin başındaki dinazorun koltuğunun sallanmasını hazmedemeyenlerin kendi çapında eğlenmesi. tekrar passolig yakacağınız günler yakında.
  3 -5 ... baykusator
 4. 4.
  efsane başkan ve demirören kelimelerinin aynı cümle içinde geçtiği komik açıklama. ayar görmemişlere ayar gibi gelmesi doğaldır.
  1 -2 ... gamzedeyim deva bulmam
 5. 5.
  Kombine cocuklari konusuyor susun.
  Yakindir kombine yakma gunleri
  4 -6 ... gildain
 6. 6.
  Açıklama yarım saat önce yapılmıştır. Çok büyük kapaktır. Fatih Terim varken bjkliler şampiyonluğu rüyasında görür.

  Beşiktaş artık tff Başkanına borcunu ödemelidir! Beşiktaşlı tff istemiyoruz! Küçük bir ilçe takımı bjk, yıldırım demirören olmadan asla ama asla şampiyon olamaz!

  #TFFiSTiFA #MHKiSTiFA #GalataDüşmanıHakemler #YÜRÜYEDUR #AslantepeArenaAslanı #GalatasarayTürkiyedir
  8 -2 ... cimbomlu yazar
 7. 7.
  demirören sayesinde ? olum sizin kafanız mı iyi bizim şampiyon olduğumuz sene toplayabildiğiniz puana bir bakın pozisyona ceza sahasına giremiyordunuz muslera bile fallafoş olmuştu ne demiröreni ?
  2 -4 ... stallion
 8. 8.
  Ben bu kadar mal taraftar topluluğu görmedim. Beşiktaşlılar namoğlu istifa diyor ulstralöfteciler karşı argüman olarak demirören istifa diyor amk hahah.

  Artık nasıl korku salındıysa ergen ergen açıklama yapmışlar.

  efsane başkan demirören ne lan ahahahah.
  3 -7 ... frekans
 9. 9.
  8 postadır.

  bu aşağı yukarı 500bin taraftarı olan takım algı yapmaya çalışıyor ama karşılarında türlü oyunlarla sindirmeye çalıştıkları fenerbahçe yok.

  galatasaray tiyatro yemez, tongaya gelmez.

  bu hakemlerle ve bu yönetimle iki sene şampiyon oldular. milletin ayak bileğini milyonlarca insanın gözü önünde kırmaya çalıştılar, cezası verilmedi. burak yılmaz’a emek hırsızı dediler her maç olmayan faullerden duran toplarla karambol golü buldular, kumpas yaptılar ve td’lerinin korkulu rüyası fenerbahçe den intikam almak istediler, maçı iptal ettirdiler ama güçleri sonuç almaya yetmedi. yürüyerek soyunma odasına giren bir adamın sedyeyle odadan çıktığını izledik. statlarında bir ortam yaratıp hakemleri etkilemeye çalıştılar, kısmen de yaptılar. kendi oyuncuları takım arkadaşına yanlışlıkla çarptı tüm stad bağırıp faul aldırdılar.

  tüm bunlar bir oyunun parçası. güçleri yetmediği için sosyal medya ile algı yapmaya çalışıyorlar. şu iki sene önce öğrendikleri internet aleminde.

  galatasaray çok çok büyük bir taştır. temelleri çok sağlamdır, öyle jimnastiğe falan dayanmaz. lise kültürüne dayanır. bu kültürün önemli bir noktasında da fatih terim vardır.

  kimdir bu adam? bu adam ligin sahibidir. her yönüyle türk futbolunu çözmüş, imarını yapmış adamdır.

  karşınızda fatih terim gibi biri varsa ve bu adam galatasaray gibi bir markanın başındaysa size tek yol algı yapmaktır.

  tekrar söyleyelim. kim giderse gitsin, kim gelirse gelsin. mezardan ‘ahmet dursun seba gitsin’i çıkarıp tff’nin başına getirseniz bu fark kapanmaz, bir galatasaray olamazsınız, o saygıya mazhar olamayacaksınız. fenerbahçe’ye yapmaya çalıştığınız tiyatro bize sök-mez.

  huzur evi topçularınız bitti, pilleri tükendi. tiyatrocu hocanızın başka numarası kalmadı. uzun süre daha değil şampiyonluk ilk üç göremeyeceksiniz, biliyorsunuz. tüm bunları gözardı ettirmek için uygulamaya çalıştığınız bu algı süreci çöptür, bir işe yaramaz.

  kıskanmaya devam edeceksiniz, keşke biz de böyle konuşulsak, en başarılısı dediklerinde akıllara biz gelsek hayaliyle yanıp tu-tu-şa-cak-sı-nız.

  başka çareniz yok, iki kupayı mahkemeden, iki kupayı da tff’den aldığınız o günler geride kaldı. yok öyle yürüyerek şampiyon olmak. çıkıp oynayacaksınız, sahadan kaçamayacaksınız. güneşimiz dediğiniz adamın makatına teneke bağlayıp kovacaksınız, başkanınızı sahur programlarında izlemeye devam edeceksiniz. kısacası olduğunuz yere geri döneceksiniz. futbol harici her şeyle ilgilendiğiniz günlere.

  naftalinleri çıkartın, siyah beyaz bazen de kırmızı(!) olan renksiz formalarınız tekrar dolaplara kaldırılıyor.

  çünkü ligin sahibi algıları yendi, hem de çok yakın bir süreçte.

  geçen sene.

  utanmayın, boş bir yere gidin bağırın. avrupa fatihi galatasaray diye, 21 şampiyonluğu 4 yıldızla taçlandırmış ülkenin en büyüğü diye, en başarılısı fatih terim, en güçlüsü o diye.

  içinizi dökün. çünkü galatasaray prezervatifi tekrar taktı. para tekrar komidinin üzerinde.

  geçmiş olsun.
  19 -11 ... galatasaray1905
 10. 10.
  hakkında bazı işgüzar yazarlar tarafından 8 cilt ansiklopedi yazılan ayar.

  ne enteresan adamlarsınız amk.

  hiç üşenmiyonuz da.
  -8 ... lucius vorenuss