1. 1.
  1-2 gün önce kanal 5 te konuşan turhan çömezin gayet iyi doldurabildiği görülmüştür.
  3 ... 1001
 2. 2.
  önce izle (bkz: turhan comez/#1978299) olmadı mı aç şu an kanaltürk'ü konuşuyor.

  sonra biraz kitap oku mesela 1900-1920 arasında neler olduğunu öğren mesela oku bakalım hulki cevizoğlu'nun işgal ve direniş kitabını. okumayı sevmiyor musun? resimlerine bak beni anlıcaksın.

  biraz dünya'yı öğren mesela diğer imrendiğin ülkelerin ekonomilerine bir bak, bankalarındaki borsalarındaki yabancı oranlarına bak.

  bunlara bak sonra bana deki "okudum hepsini gördüm ak parti doğrusunu yapıyor" bana bunu de bir daha ağzımı açmıyacağım.
  bak parti propagandası yapmıyorum 1 partiyi eleştiriyorum bana başka parti üzerinden değil ak parti üzerinden benim söylediklerim üzerinden cevap ver.
  4 ... ayvirsin
 3. 3.
  altı yeterince doludur fakat,tabanı boş olanlardan duyulduğu vakit böyle bir düşünce oluşabilir...ayrıca bir yeri elden çıkarmaya bahane olsun diye,zarar ettirmek her zaman uygulanmış bir politikadır.
  ... xwera
 4. 4.
  geçiniz satılan arazileri, ülkenin en çok kar eden kuruluşu telekom'u özelleştirmenin mantığı nedir? ya da yıllık cirosu 1.5 milyar doları geçen petkim'i peşkeş çekmenin mantığı nedir? neyin altı dolmuyor. hakikaten bu kadar gözü kapalı politika yapılmaz.
  2 ... ultractor
 5. 5.
  zamanında telekomla başlayan şimdilerde petkimle devam eden sorunsal...
  1 ... jassmiana
 6. 6.
  ülkeyi satmak para alıp kontrat yapmak değildir. bunu bu kadar basit görenler altını dolduramaz sadece. aslında altıda üstüde bo$ degildir, hissetmek ve anlamak lazımdır.

  bir firma zarar ediyor diye satılmaz. onu kâra geçirecek yatırımlar ve atılımlar yapılır. bu halk o devleti laf olsun diye seçmiyor. zarar eden $irketleri tekrar kâra geçsin diye seçiyor. en azından yükümlülüklerinden bir taneside bu. bunu beceremiyorsanız s.ktir olup gideceksiniz. devletin malını millete pe$ke$ çekip gelen sıcak paraylada milleti kandırıp "zam yok enflasyon yok" diyerek olmaz bu isler.
  3 ... nietzsche
 7. 7.
  (bkz: tüpraş ın özelleştirilmesi)
  (bkz: tupras i alti aylik gelir ucretine satan zihniyet) *
  1 -1 ... celebi
 8. 8.
  kurtuluş savaşı ile kazanılmış olan hakların limanların peşkeş çekilerek satılması ve sevr şartlarına geri dönülmesi ülkeyi satmak değil ide nedir diyerkten çürütülen saçma söylem.
  1 ... baz
 9. 9.
  altını dolduracak malzemenin de satılmış olmasından kaynaklanır...
  şirketler yanlış yönetim sebebiyle zarar ederler. tıpkı bizimkiler gibi.
  4 ... karga
 10. 10.
  çok rahat doldurulabilir. zaten devlete ait bir kurum, çok para kazanıyorsa kazanılan para cepten cebe transfer değildir. sadece vergisini cepten cebe transfer edersin. satarsan vergi haricinde kâr edilen milyar dolarları yabancıların cebine atarsın. işte siz bunu düşünemediğiniz için akp'lisiniz.

  ayrıca siz paranızı yabancı bankalara veriyosunuz da olağanüstü bir durumda size paranızı geri verecekler mi acaba? hiç sanmıyorum.
  ... nahil