1. 1.
    online olarak günlük hizmeti veren web sitesi. sloganı ise harika ;

(bkz: ulan mı canın sağolsun)

http://www.ulangunluk.com
    1 ... love s requiem
  2. 2.
    (bkz: ulan baba)
    ... kapucino
  3. 3.
    saçma bir site. tek bir günlük yazma hakkınız var ve yazdığınızı düzenleme, silme gibi bir seçeneğiniz yok. anca uyeliğinizi silmeniz gerekiyor*. beyinsiz bazı üyelerininde güzelim günlüğünüzü saçma yorumlarıyla sıçıp batırmasıda cabası.
    1 ... black snow
  4. 4.
    sevgili günlük'e alternatif giriş cümlesidir.
    ... judas gokhan
  5. 5.
    bir zamanlar ibrahim severin lombakta yazdığı köşeydi. severek okur,bol bol gülerdik. bilmeyenler de bir fikir edinsin diye üşenmedim sözlük buyur:
    1 nisan
    ulan günlük,bugün mahallede bir dedikodu duydum. bakkal abdullah bizim kapıcının karısını bafiliyormuş.bu yasak aşk en çok beni etkiledi.sütten ekmekten kesidim.gazeteye hasret kaldım.karısıyla bakkalı basıcak da sebebi ben olucam diye kapıcıyı bakkala gönderemez oldum.aman bir realet çıkmasın diye içime attım,sustum.vay hamına koyayım arkadaş,bu iğrenç aşk üçgeninin mağduru yine ben oldum.sonunda dayanamadım kapıcıya bir not bıraktım.
    -karın bakkala veriyor..seni seven apartman sakini.
    bu not üzerine kapıcımız dellenip abdullahı kasığından bıçakladı ve tutuklandı.gül gibi bir yuva dağıldı.üç çocuk ortada kaldı.en fenası da yarın sabah gazeteyi kendim almak zorundayım ulan günlük...
    8 nisan
    gecenin bir yarısı cep telefonuma bir mesaj geldi ''yavrum o rusu ben değil başka arkadaşlar çağırmış,ben üstüne gelmişim.benim üstüme de sen gelince olay farklı görüktü. dön artık yuvana çok sarhoşum''
    uykuyla karışık hemen karşılık yazdım.
    ''bırak ulan arkadaş ayağını,erkek gibi miktim de affedeyim, yeter ki yalansız ol.'
    2 dk sonra cevap geldi:
    ''bişeyler yaşanmadı değil bebişim.''
    1 ... tsukky