1. 1.
  garanti edilen yolcu sayısında %95,75 gibi küçük bir yanılma payı olmuş neden bu kadar büyütüyorsunuz ki?
  8 ... flat head
 2. 2.
  yol yabdı, körü yapdı, hizmet etdi...

  daha dün halk ekmek alıyorum, cahil olduğu her halinden belli 60 yaşlarında bir teyze saçma sapan argümanlarla iktidarı övüyordu. evine gitsen baksan yarım kilo kıyma çıkmaz, iktidar sahiplerini övüyor. maalesef bu 40-50 doğumlu cahil kitle bu ülkenin kanseri. vizyon yok, dünyadan haberi yok; kitap desen okumaz... bu insanlar senin, benim hayatımı karatıyor. durum net olarak bu.
  6 ... muhendis tarihci
 3. 3.
  O çok övülen yatırımların aslında milleti sağa sola yatırmak olduğunu ortaya koyan rakamsal tespit.
  Hem sağa yatırıp şeyediyorlar, hem sola yatırıp şeyediyorlar. Pozisyon zenginliği işte.

  Alın size büyük yatırımlar, dev projeler, yol yabtılar.
  Ama lafa gelince vatanını, devletini seven kitle bu soygunlara ağzını açmaz. Elektrik faturalarına 5 kuruş vergi soktukları zaman anırmasını bilir onlar.

  Atatürk bu devleti kurarak size fazla iyilik yapmış, haketmiyorsunuz çünkü. Bu Çomarlardan ancak Kabile olur.
  9 ... alkolik oldum
 4. 4.
  yolcu sayısına ulaşılsaydı da bir yerden verilecekti o para hiç dert etmeyin. devlette işler böyle döner. önce bi para döner ortada karanlık işler, ilişkiler için sonra o paraya kılıf uydurulur, buradaki kılıf da yolcu garantisi sözleşmesi olmuş.

  mesela isim vermeyeyim bir büyükşehir belediyesinde aşevinden binlerce (sayıyı da vermiyorum ama epey yüksek) kişiye yemek verilmiş gibi gösteriliyor ama aşevine uğrayan bir tane muhtaç insan yok. bilin bakalım noldu o yemek paraları?
  ... masklavi
 5. 5.
  akp döneminde gerçekleşmiştir.
  1 ... diskapininmandali
 6. 6.
  Olum neden tl degil lan hani tum işler artik tl olacakti futbolcu maaşlari bile tl olacakti hani.
  2 ... sqilacci74
 7. 7.
  Hakkım haram olsun.
  2 ... elimizde kalan tek nick teknik
 8. 8.
  Bir insanın Kütahya da ne işi var kaldı ki 4 milyon demişler. Böyle kişiler ülke yönetiyor ya ne diyelim.
  2 ... beyaz baretli mehmet aga
 9. 9.
  kütahyada yaşayan çeliğinden çocuğundan yetişkinine kadar her vatandaş ayda 5 defa uçsa gene ulaşılamayacak sayıdır. millet yan taraftaki ilçeye akraba ziyaretine gitmiyor kütahya şehrinde bunlar 4 milyon kişi uçacak diye taahhüt veriyor.
  7 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  Adnan Menderes'in hayatını anlatan demirkirat belgeseli sayesinde öğrendiğime göre 1946 secimlerinde adnan Menderes hem aydından hem de Kütahya'dan aday olmuş. Aydınlı bir toprak ağası olduğu halde seçimi aydindan değil Kütahya'dan kazanarak Kütahya mebusu olarak meclise girmiş.

  Aradan yıllar geçmiş insanlar adnan Menderes'in mebus olmasına vesile olan ile vefa borcunu ödeme imkanı bulup o ile havalimanı yapmış siz de kalkmış şurada bir kaç milyon yuronun derdine düşmüşünüz ayıp ayıp.
  -1 ... sassanach