bugün

Aradıkları şevkati Türk erkeklerinde bulmuş kız grubudur.
rus kızlarına göre sıcakkanlıdırlar. gizemlidirler. biraz somurtkan bir yapıya sahiptirler. genelde hafif sarısına yakın bir sac renkleri vardır. her türlü türk kızlarına göre daha anlayıslıdırlar. ancak biraz zekaları düşük. ha her ukraynalı da güzel değildir. her ukraynalı da latin kızlar gibi ateşli değillerdir. genel olarak üst seviyeye yakın bir ırktır güzellik olarak
ben pek kız göremedim.
Türk kızlarına değişmem.
neden olduğunu bilmediğim bir şekilde tanıştığım her ukrayna/rusya kökenli bütün kadınlar çok çekici. neden?
Hayat gunesleridir. ictigimiz su soludugumuz havadir.
bizim burda ukraynalı bir anne ve kardeşim yaşında kızı var.
kızı kardeşimle bizim eve gelirdi falan. ilk gördüğümde sapsarı saçları, bembeyaz teni falan çok dikkatimi çekmişti. ne güzel kız demiştim ama şu an görüyorum ve bana çok sıradan geliyor. cidden sıradan geliyor. bence bizde olmayan, sık sık görmediğimiz fiziksel özelliklere sahip oldukları için güzel buluyoruz bu kadar.
yoksa en kötü instagramdan da gördüğüm kadarıyla onların da güzelleri ve çirkinleri var. sadece sarışın ve beyaz tenli olmaları ülkemizde farklılıktan dolayı göz dolduruyor.
görsel
ülkemize bir an önce gelmelerini temenni ettiğim güzel insanlardır. en azından medeni ve çağdaştırlar. suriyelilerden afganlardan bıktık la arap ülkesi mi burası. alsanıza 3 milyon ukraynalıyı. bak bakayım bir tane türk şikayet edecek mi. yahu rahatsız oluyoruz bu suriyelilerden sen gidip 4 milyon suriyeliyi doldurdun. şimdi ukraynalıları isteriz onları almazsın. çünkü halk ne isterse tersini yapıyorlar.

güzel kadınlardır. gelsinler. hem türk kızları gibi egolu değillerdir. fiziken de muazzam şehvetli ve simetrik bir vücutları vardır. gözlerimiz bayram etsin be. yardımcı da oluruz o insanlara ev veririz iş veririz.
şimdi böyle dedikya, kadınlar gelsin diyenler savaş tecavüzcüsüdür falan diyecekler. onu anlatmıyorum ben. iyi okuyun. suriyeliler yerine ukraynalıları tercih ederim diyorum sonuçta burası benim ülkem değil mi kardeşim. ha dediğimizi yapmıyorsan tıpış tıpış 2023 de gideceksin.

taş gibi hatunlardır. slav kökenlilerdir. sarışınlardır. esmer ve kumralları da mevcuttur. her daim ırklar arasından en güzelleri olarak başı çekmektedir.

görsel
ruh hastası, zihniyeti sikik ve yüzde yüz maymun suratlı, tipsiz mahlukların

sapıkça ilgisini çekmiş,
savaş mağdurları.
Taş gibi kadınlardır. Hepsine ayrı ayrı ekmek banilir. Ego da yok.
ukraynalı paraya bakmaz değer verip vermediğine bakar oncelikle.
sarı saç, yeşil göz, mavi göz en büyük özellikleri.
güzel kızlardır.
görsel