1. 1.
    Şu an yaşanan durum.

Ortalık karışık ankara tikkat etsin kendine.
    ... zabaha gadar eglence go on
  2. 2.
    olm bi rahat durun ya! abd gelip yardım etmiyor işte, daha neyin peşindesiniz anlamıyorum ki!
    1 ... samgold
  3. 3.
    Ukrayna belli ki yürek yemiş.
    Yarın öğlene doğru teslim bayrağı çekerler.
    2 -1 ... turkmen begi
  4. 4.
    Yiyin birbirinizi ete para vermeyin. Sikin birbirinizi göte para vermeyin dediğim durum. Rusya siker atar. Rusyadan yanayım. Olayları da detaylı bilmiyorum.

Not : biz arada kaynarız. Füze falan düşer bize kesin.
    4 -1 ... gethere
  5. 5.
    rusya suriye'de istediğini almış olacak ki, yönünü tekrar ukrayna'ya çevirdi. bir de bölgeyi tekrar kontrol etsinler. gerginlik çıkmadan evvel bir ingiliz gemisi geçmiş olabilir.
    ... gaddar noyan
  6. 6.
    Güzel gelişme. Kızları bize göndersinler kendi aralarında savaşsınlar.
    1 ... yoksul genc
  7. 7.
    Abd Ukrayna'ya yol vermiş Ukrayna böyle bir haltı tek başına yiyemez, belli ki ABD Rusya'ya göz dağı veriyor Ukrayna bu boku olsa olsa ABD yle beraber yemiştir.
    1 -1 ... isminiunutanadam
  8. 8.
    Zamanında adamların bi uçağını düşürdük diye 1 ay gözüme uyku girmemişti. Bu ukrayna neyin kafasında acaba. Hatunlarının füzelerine mi güveniyor acaba? Hoş karşı tarafta aynı güzellikte karşılık verir.
    3 -1 ... fadef
  9. 9.
    Eğer iddia edildiği gibi bir Rus mevzisi varsa ukrayna nın bunu 2014den beri yaptığı şeydir.

Ulan ukrayna dan bile biraz utanın. Zamanında Ruslara teslim etmişsiniz doğu Karadenizi.
    1 ... gedikpasa
  10. 10.
    moskovada yasiyorum, olaylardan uludag sayesinde haberim oldu ) Ukrayna kim la !?!? Tavsan daga surtmus, dagin haberi olmamis. Kis baslangicinda yurek yemis bu ipneler. Rusya gazi kezse, savas falan olmadan gotleri donacak ibnelerin, hala amerika, avrupa arkamizda durur diye dayilanip duruyorlar. Ulan mal, avrupada senin gibi, rus gazi olmasa gotu ayazda kalacak/ Kendi gotunu mu dusunur, yoksa sari kafa ukraynalilari mi ?
    2 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir