bugün

zor bir karşılaşmadır. ancak sadakat hariç her bakımdan ukrayna kızı işi götürür ki artık türk kızlarındada eski sadakat kalmadı.
balkanlar ve rus ekolünü yakından tanıyan biri olarak kesinlikle türk kızları daha sadakatlidir.Ancak türk kızı triplidir, çok naz yapar, annesi onu prenses olarak yetiştirmiştir, çok konuşabilir.

Sadakat> 10 puan türkiyeye.
Doğallık> 10 puan ukraynaya.
Güzellik> 12 puan ukraynaya.
Hizmet> oscar goes to türkiye.

Kısacası bir ukraynalıyla böbürlenerek gezebilir, çok rahat iletişim kurabilirsiniz fakat eve her daim gelen tesisatçı sizi kuşkulandıracaktır. *
görünüş, güzellik, fizik gibi dış yüzdeki konularda kesin üstünlük ukrayna kızlarındadır. çok güzel değiller mi lan? yani allah bize bu toprakları bahşetmiş falan, ruslara da kızları vermiş. bu adalet mi şimdi?
Böyle bir kıyaslamayı yapanın aklından şüphe ettiğim versus.

Tabiiki de Türk kızları.

En azından Bizimkilerin bir çoğunda allah korkusu var.
Ukrayna kızları akıllarına bir şeyi koydukları zaman mutlaka yaparlar, türk kızları bu kadar dik başlı değiller.

Ukrayna kızları ukraynadan başka yerde yaşamazlar türkiye ye falan gelmezler ruslar gelirler sadece öyle bir düşünceye kapılmayın yani.
siz bi defolun ukrayna'ya ya da sayamayacağım kadar çok ırktan erkeğin de sizden daha iyi olduğunu kabullenin.
ukrayna kızları dünya güzelidir. yüzünün güzelliği içine sirayet etmiştir. kaprissizdir. paraya pula tapmaz. sevdi mi gerçekten sever ve fedakarlık yapmaktan kaçınmaz. türk kızları ise bu özelliklerin tam tersidir.
biz sikeriz.
öptüm.
george hagi vs baki mercimek kıyaslamasıyla aynıdır. allahın zoruna gider yapmayın. tamam bizimkiler de insan ama bu kadar da yüzlerine vurmayın.
Gereksiz versus.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.