bugün

türkiye büyükelçiliği'nin önünde toplanan bir grup insanın bazı türkleri ve ukrayna'yı genelev olarak gören diğer insanları protesto etmesi olayıdır. 22 eylül sabahı vuku bulmuştur. türklerden, ukrayna'ya seks turizmi için gelmemeleri istenmiştir. anlatılacak pek bir detayı yoktur, haberi ahan da şuradan izlenebilir,

http://www.milliyet.com.t...0seks%20eylemi&ver=47

şimdi şahsi görüşüm,

"ukrayna genelev değil" diye bağırırken bile jartiyer giyen gerizekalı insan... yarın atlayıp geliyorum kiev'e sana inat, amacın ne? vermek istediğin mesaj "3-5 kaşar gördünüz diye ukrayna'yı orospu memleketi sanmayın, bizim gibileri de var!" değil mi? ha, sizin gibileri... namuslu, parayla yatmayanı... o da mı yağmurlu günde pembeli pembeli kıyafetler giyip eylem yapıyor? "seks turizmi için gelmeyin" diye höyküren kızımız fahişeler kadar renkli, ne garip.

bu eylemi bir grup kevaşe yerine evli barklı kadınlar yapsa çok daha hoş olurmuş. bugün bu eylemi yapan yarın birinin kucağında olmayacak diyemez kimse. devam edin bu gerizekalılıklarınıza, daha çok gelir türkler seks turizmi için.

edit: ne var lan ukraynalı? sen miydin yoksa o ciyak ciyak bağıran?
aklımızın nereye çalıştığının çoğu ülke tarafından görüldüğü gerçeğidir.
fikir güzel, uygulama hoş, lakin amaca varmıyor. bilebildiğim kadarıyla bu, eylemin ikinci ayağıdır. ilki yaklaşık 2-3 hafta önce gerçekleşmişti. ancak ülkelerine gelen türkler için yaptıkları gösteriler bunlarla sınırlı değildir. nitekim sivastopol a, odesa ya yılın her hangi bir gününde yanaşan her hangi bir gemi aynen bu protestocu, aktivist ablalara banzeyen hanımlarca karşılanırlar. hiç sekmez ve sayıları da az değildir. ancak amaçları farklıdır tahmin edileceği üzere. bu berbat bir imaj, kabul, hem bizler hem de onlar için. fakat böyle bir endüstri oluştuysa burada protesto edilecek yegane unsur türk erkekleri olmasa gerek.
(bkz: kiev orospu nasihatlari)
http://www.youtube.com/watch?v=fW61lR9RLlo

ne dese haklı adamlar. fakat hırsızın hic mi sucu yok demek de geliyor tabiki insanın içinden.
provakasyondur, gelin bizi sikin diyorlar beden diline göre.
"ukraynalı kızlar fahişe değildir!" temalı protesto, lakin; kızlar fahişe gibi giyinmiştir.
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
ukrayna kızlarının aslında "orospuyuz ama siz gelince rahatsız oluyoruz!" diye bağırdıkları eylemdir. umuyoruz ki gece "gösteriye bunlarla gittik ama, fahişe gibi giyinmişiz" diye düşünecek kadar salak değillerdir.
esas piyangonun kiev - fenerbahçe maçında vurmasını beklediğim protestodur.
" biz size ne yaptık, sizin getirdiğiniz sattınız, biz onu satın aldık " şeklinde kabaca cevap verilebilecek eylemdir. ukraynalı kızların yapacak işleri kalmamıştır, türklerle uğraşalım demişlerdir. yoksa ukrayna, litvanya ile birlikte avrupa birliği ülkelerinin genelevi haline gelmiştir.

(bkz: ukrayna ve litvanya nın genel ev haline gelmesi)
duyan da türkler ukrayna'ya gidip, gördüğü bütün ukrayna'lı kadınlara tecavüz ediyor zanneder. adam yeri geliyor güzelikle disko'dan kaldırıyor, onu yapamadı mı, parasını veriyor yapıyor. alan razı, veren razı. bu hanım ablaların derdi neymiş analayamdım...
-hüsamettin akşam izledin mi lan ukraynalı protestocu garıları.
+hea arif abi izlemem mi mua goyun çok fenaydılar abi. jartiyel felan iyiydi yani.
-benim düşündüklerimi mi düşünüyong? ukrayna genel elçiliğe gideğ mi?
+arif abi gerek yok abi.
-niye lağn?
+abi aksaraydan sürülmüyo mu bunlar zaten, laleli falan hani.
-haklısın nasılsa onlar hep burda, gidelim vuralım gırbacı.
(bkz: fahişe gibi giyinmek). *
son derece doğru davranıştır.

ayrıca göstericiler protesto amacıyla o kıyafetleri giymiştir.
göstericilerin günlük kıyafetleriyle gerçekleştirdikleri eylemdir. evet onunla geziyorlar.
samimiyetine inanmadığım eylem. neden mi böyle düşünüyorum. gelelim o zaman şahsi görüşüme;

- eylemi yapan ukraynalıların; götü başı açık, kevaşa, genç cıbır, makyajlı, parfümlü, lensli, mini etekli, saçları boyalı, tırnakları ojeli, dilleri pearcingli, seksi, vamp ve de taş gibi oldukları için ben bu eylemin samimiyetine inanmıyorum.

amma;

- eylemi yapan ukraynalılar; dini bütün, mümkünse örtülü (o da olmadı kapalı şeyler giyen), evli veya imam nikahlı, namazında niyazında ve ev hanımı olsalardı ben bu eylemin samimiyetine inanırdım.

ek: mini etek giydiği halde ahlaktan bahseden kız mı olurmuş? pehh...
türkiye 'ye gelip yaz tatillerini bizim turist avcısı yağız buzağıların kucağında geçiren hanımefendilerin anlamsız protestosudur. gereksiz, kifayetsiz bir kovalamacanın içindedirler.
sen kalk türk ailelerinin yuvalarını dağıt, namuslu adamları yoldan çıkar, içkiye kumara alıştır bir de utanmadan üstüne eylem yap.
bu kadar ahlaksızlık görmedim.
jartiyer giyen uruspular kevaşeler sizi...
boyun devrilsin emi. müşteri bulmak için eylem yapıyor gardaş bunlar. yarın cumburlop bi adamın kucağında olmazsa çocuğumu çükümü keserim.
inecek o bayrak ordan beyninizini asmayın oraya! pardon o başka bir konuydu yav. hala alışamadım şu internitee. du en iyisi ben o başlığa gideyim.

tanım: insana la havle çektirten protesto.
tamamen mağara adamı kılıklı varoş çıkması dingillerden kaynaklanan tepkidir. ulan işin bir yolu yordamı var, bir centilmen böyle mi davranır? hatunları yıllar yılı ikinci içkiden önce hüpleten elit türk gençlerinin böyle bir tepkiyle karşılaşacağını hiç sanmıyorum, zaten hiç de şahit olmadım.
hatuna yazmanın da moderniteye hizmet etmesi gerek, atom çağındayız lan dingiller! ne lan bu kadın görmemiş kıro salyaları? ama kaliteli erkekler hiç üzülmesin. bu ameleler yüzünden ukraynalı kızlardan mahrum kalmayacaksınız, seçici geçirgenliğe biyoloji kitabını aldığım andan itibaren inanmış biri olarak aksine ihtimal bile vermiyorum.
utanmadan araştırmalarla, bilimsel sözde verilerle haklılığı ispatlanmaya çalışılan eylem.

neymiş efendim; 2 bin 200* üniversiteli kız arasında yapılan ankette; ''Yabancılardan hiç parayla cinsel ilişkiye girme teklifi aldınız mı?'' sorusuna yüzde 67.5* oranında ''Evet'' yanıtı gelmiş, bunların yarısından fazlası da türkmüş. mış müş miş... te allaam yav.

dış güçlerin oyunu efendim bunlar. münferit olaylar bizim insanımızı lekeleyemez. er ya da geç bunu dış mihraklar da bu anlamsız oyunlarına son verecekler. siz lütfen müsterih olun. provakasyonlara gelmeyin.
feminist bir grup olduklarini hissettim.

alan razi satan razi senaryosu vardir. bu sevismelerde bu senaryonun gostergesi. protestocu arkadaslarda bu senaryoyu bozacaklarmis. basarilar dileriz.
içimizdeki ukraynalıların ciyak ciyak bağırarak savundukları eylem.
lan çok istiyorsan sana da bi mini etek verelim katıl onlara. hühehey hüheheeyt...
"beni ben olduğum için sev" temalı bir gösteri.
umut sarıkaya nın şaheser karikatürünü hatırlatmış olaydır.

http://img56.imageshack.u...828398291853473330hs4.jpg
renkli giyinip jartiyer giydiği için bir kadına fahişeye benziyor ithamında bulunan malların da aramızda bulunduğunu varsaydığımızda gayet normal geliyor bu eylem; eylemi eleştirirken kendi medeniyet seviyesini belli eden tiplere selam olsun...
Biz güzeliz, akıllıyız; biz parayla satılmayız diye ilkokulvari bi' slogan ile gerçekleştirilen eylem.

lan banaaa bak bağaaa. madem güzelsin git evine o zaman kocana karılık yap. ne işin var eylemde. ahlaksız-sahtekar-düzenbaz-kevaşa-yosma-fışkı-fahişe-gavuuur-pis ecnebi seni.
dur sen daha dur ben eylemi göstericem ben sana...