bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  türkiye büyükelçiliği'nin önünde toplanan bir grup insanın bazı türkleri ve ukrayna'yı genelev olarak gören diğer insanları protesto etmesi olayıdır. 22 eylül sabahı vuku bulmuştur. türklerden, ukrayna'ya seks turizmi için gelmemeleri istenmiştir. anlatılacak pek bir detayı yoktur, haberi ahan da şuradan izlenebilir,

  http://www.milliyet.com.t...0seks%20eylemi&ver=47

  şimdi şahsi görüşüm,

  "ukrayna genelev değil" diye bağırırken bile jartiyer giyen gerizekalı insan... yarın atlayıp geliyorum kiev'e sana inat, amacın ne? vermek istediğin mesaj "3-5 kaşar gördünüz diye ukrayna'yı orospu memleketi sanmayın, bizim gibileri de var!" değil mi? ha, sizin gibileri... namuslu, parayla yatmayanı... o da mı yağmurlu günde pembeli pembeli kıyafetler giyip eylem yapıyor? "seks turizmi için gelmeyin" diye höyküren kızımız fahişeler kadar renkli, ne garip.

  bu eylemi bir grup kevaşe yerine evli barklı kadınlar yapsa çok daha hoş olurmuş. bugün bu eylemi yapan yarın birinin kucağında olmayacak diyemez kimse. devam edin bu gerizekalılıklarınıza, daha çok gelir türkler seks turizmi için.

  edit: ne var lan ukraynalı? sen miydin yoksa o ciyak ciyak bağıran?
  18 -28 ... der meister
 2. 2.
  aklımızın nereye çalıştığının çoğu ülke tarafından görüldüğü gerçeğidir.
  ... hicbise
 3. 3.
  fikir güzel, uygulama hoş, lakin amaca varmıyor. bilebildiğim kadarıyla bu, eylemin ikinci ayağıdır. ilki yaklaşık 2-3 hafta önce gerçekleşmişti. ancak ülkelerine gelen türkler için yaptıkları gösteriler bunlarla sınırlı değildir. nitekim sivastopol a, odesa ya yılın her hangi bir gününde yanaşan her hangi bir gemi aynen bu protestocu, aktivist ablalara banzeyen hanımlarca karşılanırlar. hiç sekmez ve sayıları da az değildir. ancak amaçları farklıdır tahmin edileceği üzere. bu berbat bir imaj, kabul, hem bizler hem de onlar için. fakat böyle bir endüstri oluştuysa burada protesto edilecek yegane unsur türk erkekleri olmasa gerek.
  -1 ... aliceinchains
 4. 4.
  (bkz: kiev orospu nasihatlari)
  https://video.uludagsozluk.com/v/ukrayna-da-turklerin-protesto-edilmesi-9096/  ne dese haklı adamlar. fakat hırsızın hic mi sucu yok demek de geliyor tabiki insanın içinden.
  -1 ... never neverland
 5. 5.
  provakasyondur, gelin bizi sikin diyorlar beden diline göre.
  -1 ... reanarchy
 6. 6.
  "ukraynalı kızlar fahişe değildir!" temalı protesto, lakin; kızlar fahişe gibi giyinmiştir.
  (bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
  1 -2 ... mr pink
 7. 7.
  ukrayna kızlarının aslında "orospuyuz ama siz gelince rahatsız oluyoruz!" diye bağırdıkları eylemdir. umuyoruz ki gece "gösteriye bunlarla gittik ama, fahişe gibi giyinmişiz" diye düşünecek kadar salak değillerdir.
  1 -1 ... der meister
 8. 8.
  esas piyangonun kiev - fenerbahçe maçında vurmasını beklediğim protestodur.
  1 ... system error
 9. 9.
  " biz size ne yaptık, sizin getirdiğiniz sattınız, biz onu satın aldık " şeklinde kabaca cevap verilebilecek eylemdir. ukraynalı kızların yapacak işleri kalmamıştır, türklerle uğraşalım demişlerdir. yoksa ukrayna, litvanya ile birlikte avrupa birliği ülkelerinin genelevi haline gelmiştir.

  (bkz: ukrayna ve litvanya nın genel ev haline gelmesi)
  1 -1 ... onurkul
 10. 10.
  duyan da türkler ukrayna'ya gidip, gördüğü bütün ukrayna'lı kadınlara tecavüz ediyor zanneder. adam yeri geliyor güzelikle disko'dan kaldırıyor, onu yapamadı mı, parasını veriyor yapıyor. alan razı, veren razı. bu hanım ablaların derdi neymiş analayamdım...
  1 -2 ... fidelio
kapat