1. 1.
    karakter sınırlamasından dolayı dilbilgisi hataları vardır başlıkta ama idare edin artık dostlar...

neyse efendim ukrayna'nın bir yerinde bir hayvanat bahçesinde , bir azeri türkü kardeşimiz hayvanat bahçesinde gayet huzurlu bir şekilde ikamet etmekte olan 4 aslanın kafesini görür,sonrasında gidip bahçe görevlileriyle kafese girmek için bir diyaloğa girer ;

a.k. * * : -ben allah ile diyalog içindeyim,bana dedi ki ; sen benim sevgili kulumsun,aslanlar kaplanlar sana zarar veremez,sadece çitalar senden hızlı koşar..sen aslan kafesine girersen bile bişe olmaz.aslan sütüyle beslerler seni..
    h.b.g * : de siktir git be dallama ..
    a.k : abi valla ya ,, ekmek çarpsın ..bi girem çıkam bak ..
    h.b.g : oğlum yürü git , işimiz gücümüz var,zaten bütün gün binbir türlü hayvanın otunun bokunun kokusunu çekiyoruz ...

neyse efendim izini alamayan azeri türkü kardeşimiz , evine gider kendine bir halat alır ve döner söz konusu hayanat bahçemize..asıl curcuna bundan sonra başlar ..
    vatandaş ipi atar aslanların kafesinin üst kısmına,çeker kendini yukarı,ve kafesin tepesine dikilir,herkes onu farkeder ama artık çok geçtir .. bırakın aslanların bu sevgili kulu hoş karşılamalarını , daha eleman kafese tam olarak giremeden,aslanların en büyük olanı atlar ve alır aşağı bizim azeri türkünü .. sonra diğer 3 aslanda gelir ve arkadaşımızı bir güzel parçalarlar,sonra da güzel güzel yerler,e doğalarında var bu canlıların ...

ve bu olay -diyalog biraz şahsımca abartılmış olsa da- beyzd on e truu storidir .. dün yaşanmıştır ayriyetten ...

e benim güzel kardeşim , e benim safi kardeşim .. sen neden müslümansın biiirr , sen neden türksün ikiiiii .... hem dinen , hem milleten adımızı kötüye çıkarıyosun üüüüçç....senin neyine kafese girip de 4 aslanla yaşamak .. * ..
    4 ... postsinaptik golge
  2. 2.
    (bkz: azerbaycan da azerilerin bir ukraynalıyı yemesi)
    3 ... martyns
  3. 3.
    (bkz: türkün türkten başka dostu yoktur) *
    2 ... arabaciarabayatasget
  4. 4.
    (bkz: ukrayna da aslanlarin bir insani yemesi)
    1 ... dramtatatam
  5. 3.
    (bkz: ohalardan oha begen)
    1 ... phyxius
  6. 4.
    (bkz: ukraynadaki ırkçılığın çığrından çıkması)
    ... karga