bugün

biraz önce karşılaştığım durumdur.
( (bkz: evlensem mi)
ezik ve fakirdir. eğh.
Bilmiyorsa eger, sevin lan o kizi! Hatta cok sevin, o kadar sevin ki bir ugg giyme ihtiyaci duymasin.

Yine ortaya cikmasin o lanet botlar!
candır. net.
Ugg i bilip giymeyen kiz degildir. Bilse giyecek belki de.
Ahahahhahaha botmuymuş bende diyorum ne bu ugg. Neyse 4. entrye Teşekkürler.
(bkz: Ugege)
alnından öpülesi kızdır.
ugg yi bilip giymeyen kız bundan 1-0 öndedir.
Hayatinda cok buyuk bir eksiklik olan kizdir. Cunku bunu bilmemesi kültürünün ne kadar zayif olduğunu ve fakirligini gozler onune serer.
Kendini ilime, okumaya adayacagina bu tarz seylerle ilgilenmesi gerekir ki zamane kezbanlari, televizyon saklabanlari ve krolari tarafindan ilgi görsün, populer olsun.
Önemli bu.
Bilip nefret eden kızdan hallicedir.
Canımdır benim.bilip de hoşlanmıyorsa daha iyidir.ıstırırım.
Ya bilmiyor değilim de cidden kötü ayakkabılar ya uggler, nasıl okunuyor bilmiyorum, lan sanki kutupta mı yaşıyoruz? bir de öyle bir görüntüsü var ki sanki ben onu giymiyorum, o beni giyiyor, öyle değişik bir şey.
Tanım: ugg ayakkabıların ne olduğunu bilmeyen kızdır.
cahil bir kızdır. önemli olan bilmemek değil bilip de giymemektir. ayrıca ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için yaşamanın amına kodum.
muhtemelen daha önce hayatında bi' kere ya da iki kere ugg giymiş ve bunun pişmanlığını yaşamaktadır... gençlik yıllarında safça kanıp yaptığı bu eylemi unutmaya çalışıp yapmadığı yalanına geçen yıllar içerisinde kendisini de inandırmıştır.
(bkz: esenler kızı)
Bilirim görürüm. Giydirmem.
'Yi' ayrımıni nasıl yaptın kardes.
bide evlensem mi ? 'Mi' De ayrı olacaktı.
Kıza gelirsek,evet evlen kardes bu devirde zor bulunan kızdır.
(bkz: evlensem mi)
seni londra'da bir ugg magazasina gotursem titreyerek girersin ama o kiz aa ne guzel seyler var diyerek girer dedigim kizdir. candir, hersey gonlunce olsundur.
türkiye de ugg bile sıradanlaşmış converse gibi rezil bir hal almıştır.
okuyunca aklıma (bkz: sarı ugg lı mehmet ağa) yı getiren başlıktır, lastik ayakkabı giyer, alınır,evlenilir.
Bilmeyip hakkında hayırlısı olan kızdır. Bırakın kimse bilmesin.
bir de sahtesini giyip, neyin sahtesini giydiğinden bir haber olan türü vardır.