bugün

el üstünde tutulmayı hakeden kızdır. yaz ortasında giyenlerin bile olduğu düşünüldüğünde -hatta görüldüğünde- bu kar kıyamette ugg giymeyen kız başımızın tacıdır.
harley davidson içinde büyümesi beklenilecek kızdır.
hoşlandığım kızdır. harley davidson giyer. hem de nubuk, kahverengi.
(bkz: saçmalamak)saç taramak.
yakaları kürklü giyeceklerden de uzak durma ihtimali yüksek kızdır.
tebrik edilesi kız modelidir. hatta, o ayı ayağı bozması bottan nefret edeni daha da takdir toplar.
üstüne fazla anlam yüklenmemesi gereken normal bir kızdır.
insan ve hayvan arasındaki farkı bilen kızdır. ey insan evladı, sorarlar: ne gerek var da güzelim ayakları ayı patisine çevirmeye? bi' de şimdilerde yeni bir şey çıkmış; 'furry bot' diye* insanın kara kara düşünmesine neden olur, -afedersiniz- daha ne kadar hayvanlaşacağız diye. sevimli olmaya çalışırlarken iyice sevimsizleşiyorlar. ayrıca bununla ilgili bir anım da var. dönem bitimine birkaç hafta kala kantinde oturuyordum birden gözüme bir şey çarptı; kızın ayaklarının dibinde bir köpek!* tam ayağa kalkıp "heey! köpeği ezeceksin, dikkat etsene!" diyecektim ki baktım ayakkabıymış.

şöyle bir şey efendim bahsettiğim ayakkabılar. bunun daha da tüylüsüydü aslında, yerde sürünüyordu.

http://www.thejsfl.com/wp...a-cortese-furry-boots.jpg
bi' de ankara gibi bir yerde bu ayakkabılar o karda kıyamette su çekmez mi? yürümek imkansız olur yav. *