bugün

beyinsiz kedi katili 1.
Aşağılık kedi katili.
şiddetten nefret eden, agresif entry girmeyen bir insan olarak bu varlığı çıplak ellerimle yirmi dört parçaya bölebilirim. ve de özür dilemem.
orospu çocuğunun dik alası bir zengin piçi.
davası noldu merak edilen orospunun çocuğu.
göt loblarım kadar akıllı adam.

aldığı ceza belli olmuş. 3 ay 10 gün.

türkiye'de adalet için ne zaman yerini buldu diyebileceğiz çok merak ediyorum.

yavşak herifin aldığı cezaya bak. hay sikeyim yine sinirlendim bak.
cezası 4 aydan 3 ay 10 güne indirilmiştir. adalet sistemimizi seveyim. yeterli ceza verilmiş gibi bir de indirim yapmışlar.
o vicdanın ömür boyu seni rahat bırakmaz umarım. şerefsiz herif.
http://haber.gazetevatan....is-cezasi/462608/7/Manset
sosyal medya, hayvanseverler ve açılan dava sonucu en çok tanınan hayvan katilidir. umarım hiç unutulmazsın da o hayatın ömür boyu zindan olur sana.
(bkz: katil)

(bkz: şerefsiz)
kedi sahibi oldugunu iddaa eden sahsin , mahkemede cocugun ailesinden para aldigi ortaya cikinca ,bilmem ne hayvan barinagina bagis yapacam demesi ise ayri vaka, daha once niye yapmadin panda diye sorarlar ,nerhalde dun almadin parayi, birde sokakda besledigin kedi icin 1000 tl ne lan!
felçi olan zavallı bir kedinin canını almış olduğu için, ömrüm boyunca kendisine beddua edeceğim şerefsizdir.
gerçekten katışıksız bir orospu çocuğudur.

not: bir ara hayvanseverler tarafından linç edilmekten son anda kurtulduğu gündeme gelmişti.
unutmadığım sürekli herkese anlatıp şerefsiz olduğunu yad ettiğim pisliktir kendisi. yaşaması bile zarar bunun Allah belasını versin vicdan azabından ölmez ama acı çekerek yavaş yavaş ölsün bunun gibiler.
satanist var aramızda eksiledi.
anasıyla herkesin ilişkiye girmesi sevgilsini gözünün önünde sikmem gereken ırıspı çıcığı.
işvereni olursam sikerim.
eheh...

http://www.youtube.com/watch?v=HwRtxEFejFM
onun gibi düşünen şerefsiz birisi istanbul bahçelievler civarında dolaşmaktadır .
https://www.facebook.com/alex.terry.9237/about
kedi katili.
yediği her boka "sarhoştum hatırlamıyorum" diyen pisliklerden sadece biri.

bunlar yüzünden "alkol yasaklansın" diyen yobazlara gün doğuor.

ben pislikğin tekiyim, insanlıktan nasibimi almadım, vicdan denen şey fıtratımda yok, sıfatsız, beş para etmez, aşağılık bir herif değil de sadece sarhoş kendisi. hı hı evet sadece sarhoş!
tam olarak 1 yıl 10 saat önce kendisini hatırladığım kedi katili şerefsiz. o attığın tekme sana tekrar geri dönecek.
seneler sonra denk geldiğim ve kanımı beynime sıçratan insan denemeyecek organizma. adına unutulmaması için site açan kişinin de ellerine sağlık. memleketimizin muhteşem cezalandırma (!) sistemi sayesinde para cezasıyla salıverildi bu kalleş şerefsiz. halbuki bir süre içeri atılır ve içerideki hayvansever suçlulardan temiz bir dayak yer gözüyle bakıyordum, olmadı.

şaşırdım mı? tabii ki hayır. 14 yaşında kıza tecavüz eden 28 kişinin kızın rızası olduğu savunularak serbest bırakıldığı bir ülkedeyiz. ayık olun. yaşadığı yede kendisini tespit edecek vatandaşlar olursa belki onlardan fayda görürüz, yoksa adalet hukuk sisteminde değil...
güncel Önemli Başlıklar