1. 1.
  5 kişi birleşip kediye girmek eylemini gerçekleştiren beşlinin elebaşı.

  ege üniversitesi su ürünleri fakültesi 1. sinif öğrencisi.

  "çok içkiliydik; kedi de pitbull'umun kafasını yarmıştı." diye kendini savunmuş. 300 lira ceza ile salıverilmiş.

  *biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip*

  ekleme: ufuk, sen mi kötüledin lan?
  79 -17 ... sadaeke
 2. 2.
  Kabahatlar kanunu çerçevesinde hayvan öldürdüğü için 300 lira ceza kesilen dangalak. Kabahatlar kanunu ne allah aşkına? Sen sadistçe bir kedinin canını al sonrasında suç sayılmasın kabahat sayılsın. sigara içmek gibi kabahat.

  küfür edeceğim etmiyorum. Pitbullunun kafasını yarmışmış, lan yavşak kediyle köpek adı üzerinde birisi tutup köşede boğacak kediyi diğeri de onu tırmalayacak. Sen insan olup köpeğini kedinin üzerine o şekil salmayacaktın. Kedi öldürebilen adam hem köpek sevebilir mi ? insan da sevemez. Hiçbir haltı sevemez tek hakettiği şey boynuna tasma takıp dolaştırmak olmalı çevresine zarar vermesin diye.

  ek: Mallar rencide edilmesin bu çocuk diye sözde insan hakları savunuculuğu yapabilirler. Masumun canını canice alan her türlü muameleyi haketmektedir. Köpek, kedi, kaplumbağa, hamster, tavşan farketmez. sen kedi medi öldür de seni de afişe edelim. ha bir de böyle antenler yüzünden Pitbulların adı da kötüye çıkıyor. Sonra da kedinin öldürülmesine üzülmeyip ufuk rencide edildi diye kızanlar pitbulların imhası için çabalıyor.
  30 -1 ... selim pusat
 3. 3.
  baklava çalan çocuğa 7 yıl hapis veren süper mantılı türk adaleti ve onun yandaşı, onurlu gururlu türk polisi " kedi, pitbulluma saldırdı ve onu kafasından yaraladı. " bahanesini yiyip 300 lirayla kendisini salıvermiştir.

  bugün bir kedi için bu kadar hafif bir cezayla yırtan elaman yarın, " ya uyuz olduğum biri var. zaten hemen salıyorlar. 3-4 milyar verir çıkarım. " diye düşünüp, cinayet de işler.

  hayır, bir pitbullun kedi tarafından yaralanmasını yediniz. salaklığınıza lafım yok çünkü bunu birçok bok ile zaten ispat ettiniz, ancak bunu gurur ve namus meselesi yapıp, 5 arkadaş toplaşıp bir masum kediyi, uyuduğu kutan çıkartıp tekmelemek nedir ? niyedir ? bunu hiç düşünemediniz mi ?

  yazık ulan cidden yazık. şu ülkede yaşadığımdan artık nefret ediyorum.
  33 -1 ... dark jedi in da house
 4. 4.
  (bkz: #9606982)
  1 ... taypura
 5. 5.
  iğrenç bir yaratıktır.
  bu 'insanlar' eğitim sisteminden 15 sene okuyup ne anlıyorlar , ailelerinden ne öğreniyorlar allah aşkına.
  insanın tüyleri diken diken oluyor. bu yaratıklar bir kediye degil kendinden güçsüz gördüğü herşeye - herkese aynı muameleyi yaparlar kanımca.
  acilen hayvanlara karşı işlenen suçların kabahat degil suç kapsamına alıması lazım.
  6 -1 ... stevya
 6. 6.
  yarından itibaren, kampüsümüzde asla barınamayacak olan katildir.
  28 -2 ... rakinfish
 7. 7.
  ilhan ekincioğlu ve enes ekincioğlu denen iki onun bunun çocuğu feysbok sayfasına girip aynen şunları yazmışlar:

  ilhan ekincioğlu:
  ufuk kanka ne zaman helvasını yiyoruz kediniz * *
  enes ekincioğlu:
  ufuk sosyete oldu telewizyonlarda seni tanımaz artık twitrda gezer artık :D

  yok mu lan bir kişi oğlu bunları bir daha bu tip şeyler yapmaya da söylemeye de tövbe ettirecek?
  20 -2 ... sadaeke
 8. 8.
  (bkz: ufuk günaydın/#9609578) bu adam bozması hakkında böyle dedim de bazı götünden korkan insanlar Rektörüne mail atacakmış facebook etkinliğinden öğrendiğim kadarıyla. Arkadaş rektörüyle ne alakası var? Kedi öldürdün okuldan atim seni mi diyecek? sapla samanı karıştırmamak lazım. Erkeksen gidersin çocuğun ağzına iki üç tane vurursun. yok arkadaş ben yasalara saygılıyım dersen gidersin şikayet dilekçeni verirsin. Daha idealistsen gidersin iki üç milletvekiliyle görüşüp hayvan hakları yasalarının çıkartılması için uğraşırsın da rektör ne lan? Oğlum okulla alakası olmayan yerde okulla alakasız bir suç işlemişsin okula daha gelme al sana bu kadar disiplin cezası mı diyecek? mal mısınız nesiniz?

  Ha rektöre atacağın her posta çocuğun lehine gelir. Çocuğu okulda dövmesinler diye çevresine güvenlik koyarlar ki okulda olay çıkmasın.
  8 -1 ... selim pusat
 9. 9.
  ölse üzülmem.
  8 -2 ... kardesler dugun salonu
 10. 10.
  üniversiteyi yeni kazanıp dilediği her şeyi yapabileceğini zanneden bir adet gelişmemiş yaratık. yanındaki köpeğin değil de onun saldırması zaten ne kadar gelişmiş bir yaratık olduğunu da gözler önüne seriyor.
  6 ... terekeme