bugün

(bkz: adı batsın)
videodan net görüldüğü üzere kediye tekme atmadan önce düşer bu beyin a.cıklaması geçiren arkadaş. kendisinin bütün hücreleri çok az oksijen tükettiği için yaptığı hareketlerden de bu hücreler sorumlu değildir. ayrıca o bilmese bile bilen bilmektedir ki; kedi, islam dininde çok önemli bir yere sahiptir. hz. peygamber'i namazı sırasında yılan sokmasından koruyan mahluk bir kedidir. fakat bızdık beyinli concon ufuk feysbuka pitonlu, dövmeli resim koyan bir insandır. buradan yola çıkacak olursak bu entry de dahil olmak üzere yukarıda yazılan bütün entryler ne onun için ne de herhangi başka bir şey için bir anlam ifade etmemektedir. kedi öldü bızdık beyinlim ama vicdanının içinde videonun gece görüşünde parlayan gözleri iz kaldı bence. 300 lirasını da almak saçmalık zira bu vatandaşı topyekün dışlamak, s.klememek, el tersiyle itmek, pipisini büzmek ya da büzmemek gerekir.
nasıl uyuyabildiği merak edilendir. insanlık gerçekten bu kadar kötü mü? hiç umut beslemeyelim mi artık insanlıktan? üniversite öğrencisi... üniversite öğrencisi...
http://www.facebook.com/n...22&id=130240040356108
adresindeki dilekçe örneğiyle
http://www.izmirpolis.gov...izeyazin/bizeyazinana.asp
adresinden ihbar edilmesi gereken kişi.

ayrıca hesabınızın kapatılması pahasına da olsa içinizden gelenleri katilin arkadaşları olan
http://www.facebook.com/profile.php?id=522444144
http://www.facebook.com/profile.php?id=555047739
kişilerini ekleyip, yazabilirsiniz.

olay hakkındaki resmi olmayan bilgilere de şurdan ulaşabilirz belki:
http://www.facebook.com/e...t.php?eid=159766507382054

ayrıca rica ediyorum, bu adamı görenler, boş geçmesin.
(bkz: ufuk günaydın ın akibeti)
bundan sonrasında napacağını düşünmesi gereken insan müsveddesi. lan çok komik olcak aslına bakılırsa. millet gelcek 'naber la amına kodumun katili' dicek, bizim piç insan içine çıkmakta zorluk çekecek. ama maalesef bikaç ay sonra eski haline ve yaşantısına devam edicek tıpkı diğer katiller gibi. ancak o vakte kadar hep birlikte ne diyoruuuz.
(bkz: ufuk için ufukta yarak görünüyor).
umarım ceza evinde onun kafasıyla aynı şeyi yaparlar .
hakkında hissettiklerimi yazamadığım insan müsveddesi. ne yazık ki böyle insanlar o kadar çok ki, savunmasız hayvanlara eziyet eden bu tarz insan müsveddeleri hepimizin içerisinde değil mi? bu insan müsveddesi hakkında yorum yapamayacak kadar sinirliyim, her akil insan böyle hisseder. peki ya her olayda suçu işleyene " aa bu kürt, aa bu alevi, aa bu ermeni." diye yaklaşıp her fırsatta ırkçılık, mezhepçilik yapan beyinsiz insan müsveddeleri hakkında ne demeli?
bende bu şahsın bir hemşerisiyim ne yazık ki ama bence insan müsveddesinin memleketi, vatanı olmaz.bu şahıstan ziyade ona eğitim, terbiye verememiş ailesine daha çok sinirleniyorum. belli ki maddi durumu iyi bir apaçi kendisi. her şeyin parayla olmadığının kanıtıdır kendisi. önce insanlığı öğretmeli. ailesine de yazıklar olsun.
insanlığın yüz karası.
insan demeye bin şahit isteyen kişidir. insan dersem insan adını taşıyan kişilere hakaret ediceğimi düşündüğüm kişidir.
videoyu izlemedim, izlemek de istemiyorum. ama yaşadığınız ülkeyi gözünüzün önüne getirdiğinizde nasıl bir video olduğunu ve nasıl zihniyetlerin o videoda yer aldığını tahmin etmeniz zor olmuyor. olur da ileride orospu çocuğu nasıl olur dersem, açıp izlemeyi düşünüyorum. bugün bu adama tepki gösterdik, güzel. yarın başkasına tepki gösteririz, güzel. ama birer birer bireyleri düzeltmeye çalışmak yerine, yaptırımı olan yasalar olsa da böyle şeylere üzülmek durumunda kalmasak ya da ne bileyim hiçbir suçu olmayan o hayvanlar acı çekmese falan. böyle orospu çocukları da yeltenmese o caydırıcı yasalar yüzünden. bakın insan olmadıklarının, insani bir eylemde bulunamayacaklarının farkındayım. o yüzden yasalar diyorum. sizin gibilere kafam girsin.
malum vidyonun ortalarında bir yerde çok pis götüstü düşen cani kişi.
kendisinden daha fazla yaptığı infazı cezalandırmayan devletin suçu vardır. nasıl vardır? bugün kediye tekme atar, kafasını ezer hiç bir cezai işlem görmeden serbest kalır. yarın eline silah alır sağa sola ateş eder, birini yaralar, en fazla bir iki ay yatar çıkar. böyle bir ülkede yaşıyoruz, ya ne olacaktı?

bu ülkede savunmasızları ezenler her zaman serbest kaldı, kalıyor. ezilenin insan ve ya hayvan olması bir şey değiştirmiyor.
şairinde belirttiği üzere ''fare,kediden korktuğu için kaçmaz, kaçtığı için korkar'', bu şerefsizce eylemi gerçekleştiren elemanda bundan sonraki dönemde uzun bir süre bu şekilde bir paranoya durumu yaşayacak, her an tetikte olma dürtüsüyle hareket edecek ve bu durum sonucunda zaten yerlerde sürünen psikolojisi, yerin altındaki kanalizasyon çukurlarına eş değer bir konuma kadar alçalacak. şunu açıkça ifade etmek gerek ki, söz konusu kişiyle ilgili olarak yapılan değerlendirmelerin büyük çoğunluğu elemanı hedef gösterme amacına hizmet etmekte, çoğunluk tarafından gösterilen bu tavırın doğruluğu elbette tartışılabilir, ama şu aşamada bu döt herifin içine bir korku düşmesi, en azından kısa bir dönem bu döt korkusuyla uykusuz geceler geçirmesi benim temennimdir.
gittiği okulda barındırılmaması gereken kişi. sözlükteki okuldaşlarından iyi haberler bekliyoruz.
bu ülkede gündem meşgul etmenin ne kadar kolay olduğunu kanıtlayan şerefsizdir.
orospu çocupunun önde gideni ekincioğlu soyadlı iki piçle birlikte, kafasını sikmek lazım bu piçlerin.
avrupa hayvan hakları mahkemesine kendisi hakkında dava açacağım serefsizdir.
yapmış olduğu şerefsizliğin gösterildiği kayıt sayesinde, zoon ile zoon politikon arasındaki temel farklılık unsuru olan mantığın, zoon politikondan alınıp, zoon olana nakledildiği izlenimine kapılmama neden olmuştur. ulan, zoon politikonun, boynuna bir tasma geçirerek yanında taşımış olduğu zoon, tarih boyunca ezeli düşmanı olarak bildiği diğer zoon olana(kediye) hiçbir eylemde bulunmadığı halde, tasmalı zoon dan beklediğimiz eylemi, zoon politikon olan gerçekleştiriyor. insan ile hayvanın niteliksel farklılığının karşılıklı bir metamorfoza girip yer değiştirmesine daha uygun bir örnek görmedim desem yeridir ağalar...
annesi ve babasına, akrabalarına, arkadaşlarına, sevgililerine üzüldüğüm kişi. ne büyük utanç!
Hadım edilmesi, çoğalması, zürriyetinin devamının engellenmesi gereken kişilerdendir zannımca.
bugün izmir'de yapılan eylem sonrası hakkında dava açılmıştır. ayrıca okulu da soruşturma başlatmış.
kafasını ezerek acımasızca öldürdüğü kedinin karabasan olarak her gece kendisini sıçratarak uyandırmasını,bir daha boğazından lokma geçmemesini dilediğim insan kılıklı mahluk.edilen küfürler iltifat olur böylesine...
ilkokul arkadaşım olduğunu öğrendiğim anda tüylerimi ürperten ve kendisinden kat kat daha fazla tiksinmeme neden olan insan görünümlü yaratıktır. bu insanın küçüklüğünü hatırlayıp da o kadarcık çocuk nasıl böyle bir canavara dönüştü diye sormadan edemiyor insan.

(bkz: seni allah a havale ediyorum)
can çekerek ölse asla üzülmeyeceğim insanımsıdır. ayrıca idam cezası geri gelsin.