bugün

5 kişi birleşip kediye girmek eylemini gerçekleştiren beşlinin elebaşı.

ege üniversitesi su ürünleri fakültesi 1. sinif öğrencisi.

"çok içkiliydik; kedi de pitbull'umun kafasını yarmıştı." diye kendini savunmuş. 300 lira ceza ile salıverilmiş.

*biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip*

ekleme: ufuk, sen mi kötüledin lan?
Kabahatlar kanunu çerçevesinde hayvan öldürdüğü için 300 lira ceza kesilen dangalak. Kabahatlar kanunu ne allah aşkına? Sen sadistçe bir kedinin canını al sonrasında suç sayılmasın kabahat sayılsın. sigara içmek gibi kabahat.

küfür edeceğim etmiyorum. Pitbullunun kafasını yarmışmış, lan yavşak kediyle köpek adı üzerinde birisi tutup köşede boğacak kediyi diğeri de onu tırmalayacak. Sen insan olup köpeğini kedinin üzerine o şekil salmayacaktın. Kedi öldürebilen adam hem köpek sevebilir mi ? insan da sevemez. Hiçbir haltı sevemez tek hakettiği şey boynuna tasma takıp dolaştırmak olmalı çevresine zarar vermesin diye.

ek: Mallar rencide edilmesin bu çocuk diye sözde insan hakları savunuculuğu yapabilirler. Masumun canını canice alan her türlü muameleyi haketmektedir. Köpek, kedi, kaplumbağa, hamster, tavşan farketmez. sen kedi medi öldür de seni de afişe edelim. ha bir de böyle antenler yüzünden Pitbulların adı da kötüye çıkıyor. Sonra da kedinin öldürülmesine üzülmeyip ufuk rencide edildi diye kızanlar pitbulların imhası için çabalıyor.
(bkz: #9606982)
iğrenç bir yaratıktır.
bu 'insanlar' eğitim sisteminden 15 sene okuyup ne anlıyorlar , ailelerinden ne öğreniyorlar allah aşkına.
insanın tüyleri diken diken oluyor. bu yaratıklar bir kediye degil kendinden güçsüz gördüğü herşeye - herkese aynı muameleyi yaparlar kanımca.
acilen hayvanlara karşı işlenen suçların kabahat degil suç kapsamına alıması lazım.
yarından itibaren, kampüsümüzde asla barınamayacak olan katildir.
ilhan ekincioğlu ve enes ekincioğlu denen iki onun bunun çocuğu feysbok sayfasına girip aynen şunları yazmışlar:

ilhan ekincioğlu:
ufuk kanka ne zaman helvasını yiyoruz kediniz * *
enes ekincioğlu:
ufuk sosyete oldu telewizyonlarda seni tanımaz artık twitrda gezer artık :D

yok mu lan bir kişi oğlu bunları bir daha bu tip şeyler yapmaya da söylemeye de tövbe ettirecek?
(bkz: ufuk günaydın/#9609578) bu adam bozması hakkında böyle dedim de bazı götünden korkan insanlar Rektörüne mail atacakmış facebook etkinliğinden öğrendiğim kadarıyla. Arkadaş rektörüyle ne alakası var? Kedi öldürdün okuldan atim seni mi diyecek? sapla samanı karıştırmamak lazım. Erkeksen gidersin çocuğun ağzına iki üç tane vurursun. yok arkadaş ben yasalara saygılıyım dersen gidersin şikayet dilekçeni verirsin. Daha idealistsen gidersin iki üç milletvekiliyle görüşüp hayvan hakları yasalarının çıkartılması için uğraşırsın da rektör ne lan? Oğlum okulla alakası olmayan yerde okulla alakasız bir suç işlemişsin okula daha gelme al sana bu kadar disiplin cezası mı diyecek? mal mısınız nesiniz?

Ha rektöre atacağın her posta çocuğun lehine gelir. Çocuğu okulda dövmesinler diye çevresine güvenlik koyarlar ki okulda olay çıkmasın.
ölse üzülmem.
üniversiteyi yeni kazanıp dilediği her şeyi yapabileceğini zanneden bir adet gelişmemiş yaratık. yanındaki köpeğin değil de onun saldırması zaten ne kadar gelişmiş bir yaratık olduğunu da gözler önüne seriyor.
etleri cımbızla koparasıcalardan.
şerefsiz göt. psikolojik sorunları olan tanımlanmaya eş görülemeyen bir varlık. varlık dahi olmaması gerekenlerden lakin, hayatta olması ne yazıkki varlık kılmakta onu.
yeni cem garipoğlu. allah belasını versin soysuzun.

(bkz: #9610800)
http://inci.sozlukspot.com/e/17302437/
http://bit.ly/a67iYA
aynı üniversitede okuduğum için utandığım şerefsiz.
--spoiler--
yarın saat 14:15 de ege üniversitesi fen edebiyat fakültesi önünde toplanıyoruz arkadaşlar. bu manyağın dersi varmış. alıcaz sınıftan.
--spoiler--
elleriniz dert görmesin arkadaşlar...
işkence çekmesi gereken, bunu yapan insan olamaz denilen eylemlerden birini gerçekleştiren sıradan insancık.
tasmayı yanlış canlıya takan kişi.keşke tasma kendisin de olsaydıda ,bakalım yanın da ki pitbull kediyi ezmesine müsaade edecek mi idi?
insanı insanlığndan utandıracak kadar soysuz,nefes almayı haketmeyecek kadar aşağılık,zerre merhameti haketmeyen, o masum kedinin boku kadar değeri olmayan,toplum paraziti!!!!tabii yanında olup da yaptığına müdahale etmeyip,bir de facebook sayfalarında aklı sıra üç kuruş zekalarıyla alay eden,zavallılıklarının farkında olmayan yozlaşmış,bir eşya kadar değeri olmayan,sürüngenlerde katillldir...sizi dünyaya getirenlere yazıklar olsun.iki gündür aldığınız bedduayla da gün yüzü görmeyeceğiniz aşikardır.gün gelip,utanmadan yaradandan nasıl bişey isteyip,duanızı kabul etmesini bekleyeceksiniz soysuzlar!! tüm evrene bi iyilik yapın kendinizi en yakın binanın tepesinden atın toplum sizden,sizde sefil hayatlarınızdan kurtulun...
kendisi tescilli ...... ...... da, "kedi pitbullumun kafasını yarmıştı" yalanıyla onu salıveren herif nedir? ona bir sıfat bulamadım ben asıl!
o kadar insan küfür etmiş. adamın(lafın gelişi) adı belli sanı belli.

her biri izmir ceza dairesine bir mail atsa çocuğu yarın tekrar göz alına alırlar.

örnek bir dilekçe yazılıp bu ufak farklılıklarla savcılığa yollanmalı.

sözlükteki avukat ve sair hukukçulara duyurulur.
izmir Bozyaka Emniyet Müdürlüğü hizmet binasına götürüldüğüne dair haberler geliyor. ne kadarı doğru bilemem. ayrıca yine içlerinden biri geçen hafta migrosun ordaki yavru kedileri öldürmüş. yani bunların yaptıkları ilk değil belalarını en acı şekilde bulsunlar.
http://www.facebook.com/e...t.php?eid=159766507382054

adresinde ev adresi ifşa edilmiş kişidir. kaç ufuk kaç.
muhtemelen bugün hayatının kırılma noktası olan kişi. bunda sonra okuluna ve diğer yerlere nasıl gidecek bilemiyorum doğrusu. linç edilme ve sürekli dayak yeme ihtimali çok yüksek. tek şansı yurtdışına kaçıp yıllar sonra (unutlduktan sonra) geri dönmek. umarım bu şerefsiz ve bunun gibiler bu dünya'da ya da öbür dünya'da hakettiklerini bulurlar.
eğer gerçekten kendisini ıssıza çekecek arkadaşlar varsa Allah razı olsun.

tanım: bütün içtenlikle Allah bin türlü belasını versin denen kişi.
hayvanlari koruma kanunu(!)muzun bir an once degismesi gerektigini de bir kez daha bizlere gostermistir.
ilk önce:

http://www.facebook.com/profile.php?id=522444144

http://www.facebook.com/profile.php?id=555047739

edit: elime bi verseler..
güncel Önemli Başlıklar