bugün

kader filminde kişilik olarak level üstüne level yaşayan bekir i 10 numara canlandırmış ve daha çok işlerde görmek istedigimiz oyuncu. o bagırdıkça biz kara murat.
(bkz: (vid #17276))
sokağın dilinin o sokaklara alışkın birinden çıkması manidar!doğallık, budur!
harika oyunculuğa sahip insan. bize ezeli izlerken keşke biraz daha ramizin gençliği gösterilse dedirtiyor o derece iyi bir oyunculuğu var.
ayrıca bu sonu "çocuk"la biten cümleleri yakında popüler kültür sahnesindeki yerini alabilir.
diyarbakırspor'la olan sözleşmesini fesh edip, samsunspor'la 2.5 yıllık sözleşme imzalayan orta saha oyuncusu.

dizi oyuncusu olanı için : (bkz: biz seni kaderden tanıyoruz abi)
http://www.swfcabin.com/swf-files/1296743538.swf

şu sahnede koparmıştır beni.
ezel'de ramiz karaeski'nin gençliğini çok iyi bir şekilde canlandıran, görülmeye değer performans sergileyen süper yetenekli oyuncudur.
resmen döktüren oyuncu. ayakta alkışlanacak bir performans. *
ezel'in her bölümünde show yapıyor resmen. dayının kendi deyimiyle; helal olsun çocuk.
Kader'in son sahnesindeki "Herkesin inandığı bir şey vardır şu * dünyasında, benimki de sensin napıyım?" diyerek başlayan tiradında harikalar yaratan, Masumiyet'te aynı rolü oynadığı Haluk Bilginer'in usta oyunculuğunu aratmayan bir performans gösteren, en az onun kadar iyi deliren Zeki Demirkubuz keşfi, müthiş oyuncu.
Ayrıca Bekleme Odası'nda Zeki Demirkubuz, tanışma hikayelerine yine Ufuk Bayraktar'la karşılıklı oynadıkları küçük bir sahnede yer vermiştir.
ramiz karaeski karakterini efsane kılmıştır performansıyla. en azından benim için.
sezon itibariyle samsunspon tır'da döktürmekte olan sol açık/bek.soldan iyi bindirmeler yapıyor, duran topları iyi kullanıyor, sert ve tehlikeli şutlar gönderebiliyor rakip kaleye.

galatasaray'ın sol tarafını, balta'dan ve çağlar birinci'den kurtarma ihtimali yüksek, alınsa cimbomun adına iyi olur, tam aradıkları adam.hem de çok genç.

edit:o kadar da genç değilmiş, 86 doğumlu.trabzonspor alt yapısından yetişmiş ve hep alt milli takımlarda oynamış.yetenekli adam lan,gör bunları cimbom.
kendisine "ben sizi ezel'den mi hatırlıyorum" dediğimde hayal kırıklığına uğrayan şahıs. ezel'le, ramiz'le tanınmaktansa kader'le tanınmak istediğini söyledi. haklı adam 3 tane ödül almış o filmle ama ben o söyleyene kadar filmi dahi duymamıştım.
10 numara oyuncudur kendisi.
kader ve ezel dizisinden hatırladığımız alaylı oyuncu. ayrıca bana telefon numarasını verene eski parayla yüzbin lira vereceğim aktördür.
oyunculuğu gerçekten mükemmeldir. bu swf de öldürür beni gülmekten.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1296743538.swf
ezel'de genç ramiz olarak karşımıza çıkan ve oyunculuğuyla bir çok kişiyi etkileyen, direkt profesyonel olmuş bir oyuncudur.
Ekim 2012'de vizyona girecek olan "çanakkale 1915 diriliş" filminde, seyit onbaşı rolünde izleyeceğimiz aktördür.
değeri bilinmeyen oyunculardandır. henüz kader dışında kaliteli bir filmde baş rol oynadığını göremedik.

not: pek severim kendisini.
dostoyevski tanısaydı bu adamı bugün edebiyat tarihi birkaç başyapıta daha sahip olurdu muhtemelen. karakterleri canlandırmayan, gerçek anlamıyla yaşayan oyuncu.
babasının cihangir'deki kahvesi ünlü firuzağa kahvesidir ki zaten orada babasına yardımcı olmak amaçlı garsonluk yaparken keşfedilmiştir.
(bkz: zeki demirkubuz un türk sinema tarihine katkıları)
canlı yayında küfredebilen oyuncu.

http://video.milliyet.com...r-kufur-fc2EQsCSZ7Zk.html
dağ filmini tek başına kurtarabildi mi merak ediyorum.
yeteneğine , oyunculuğuna oranla ismi çok az duyulmuş oyuncudur. ezel 2.sezonunda ramiz karaeskinin gençliğini canlandırdığı zamanlar artık bundan sonra patlar demiştim ama olmadı. Tabi yapımcılar yeteneğe mi bakıyor yakışıklılığıma sorunsalı var.
burada laf çok programında izledim.. delikanlı çocuk.. kafa atmayı biliyor..