bugün

doğa kanunlarına göre olması imkansız bir olaydır. nitekim geçmişe yolculuk yapılamaz. bilim bunu der. ama geleceğe yolculuk yapılabilir. zaten şu anda yaptığımız şey de geleceğe yolculuktur nitekim.

edit: arkadaşım vallahi olmaz yahu. bilmiyorsun madem saygı göster.
çok orjinal bir bilimkurgu filmi konusu olabilecek iddia.**
(bkz: insanlar geçmişte yaşamış ufolardır)
o gelecekte bir tane sevenim yokmuş demekki diye düşünmeme sebep olan önerme. keza madem öyle zamanda gerisin geri gidilebiliyor bir allahın kuluda çekilecek sayısal loto sonuçlarını getirmez mi efendim. bir tek sayısal mı? bunun össsi var sevgilisi var var oğlu var. şerefsizim taşlamakta haklılar sen gel gelecekten bir yardımın dokunmasın. anca kendin için örnek topla şerefsiz. bir hayrın dokunsun, ufacık bir zuhurda bulun deyyus. çok sinirlendim sözlük sonra konuşalım bu mevzuyu.
yanlış hatırlamıyorsam, (bkz: tanrıların arabaları)
tanrilarin arabalari kitabi uzerine john titor efsanesi katilmis, asli " ufo=zaman makinasi " seklindeki, dogruluguna inanan sayisinin gun gectikce arttigi mantikli onerme.

(bkz: tanrıların arabaları)
(bkz: john titor)

--spoiler--
http://www.zamandayolculuk.com/cetinbal/
--spoiler--
zamanda geçmişe gitmek imkansızdır.

mesela 19 yaşındasınız, atıyorum 10 yıl geriye, evinize gidin. 10 yıl sonrasında siz olmayacaksınız, ama 10 yıl geride bi siz, bir de 9 yaşında bir tane daha siz olacak?!? diyelim, 9 yaşındaki sizi öldürdünüz, gelecekte de ölü olacağınız için 9 yaşındaki sizi öldürmeniz imkansız olacak, öldürmemiş olacaksınız. 9 yaşındaki siz ölse, o zaman siz de gelecekte öleceksiniz, bu sefer de geleceğe gitme imkanı kalmayacak?

ya da 9 yaşındaki sizle iki gün geçirdiniz, sonra geleceğe gittiniz, gelecekte siz olmadığınız için, sizin açınızdan iki gün geçmemiş olacak, iki gün nereye kayboldu???

(bkz: beyin ancuklaması)

tanım : imkansız olan önerme.
(bkz: philadelphia experiment)
(bkz: yıl 4mbit) * * *
ufoların gelecekten gelen zaman yolcuları olduklarına dair ortaya atılmış teorimsi önerme.
(bkz: ufolar zevk içinde yaşayan insanlardır)
(bkz: türkler uzayda)