1. 1.
  90'lı yıllarda gözümüze sokulan ufo gerçeğinin günümüzde herkesin kıç cebinde kameralı telefon olmasına rağmen uzaylılar tarafından trip yememizle açıklanabilir. Uzaylıyla selfisi olan bir kişinin bile olmaması hayret verici.
  1 ... telsizbaba
 2. 2.
  Yooo. Araştırıp ismini bulmaya üşendiğim asperger sendromlu bir abi sırf meraktan nasa ve abd ordusunun içine sızmıştı. Uzaylıların varlığını merak ediyordu çünkü. Eheh. Her zaman aşkım olmuştur. Maşallah hocam çok aşkımsın.

  Kendisi bu konularla ilgili az olsa bile bilgi vermişti. Araştırmalar vardı, devam ediyordu ve bize söylenmiyordu. Ona göre uzaylılar var Mesela.

  Gözlemler elbette devam ediyordur ki aslında bu gezegen araştırmaların bir çoğu hem yeni bir yerleşim yeri bulabilmek hem de bizden başka yaşayan varlıkları kanıtlamak için yapılıyor. Sadece ufo ve benzeri bu gizemler doğru zamanlarda halkın önüne atılır. Susturmak, merak oluşturmak ve asıl konuşulması gereken şeyi unutturmak için.

  Bizim ülke bilimden uzak olduğu için anca kendisine hoca diyen bir adamın parmak maymununu cin olarak halka tanıtması nedenli gündemini belirler. O yüzden bize bıçak gibi kesilmiş geliyor.
  1 ... parmak maymun civcivi