1. 408.
    çakmalar çakması bir dizi. hem de bir sürü diziden...

https://dizisine.blogspot...k-tefek-esinlenmeler.html
    3 ... istebuarimaya
  2. 409.
    iyi çekilen kötü dizi. buna benzer bir diğer dizi ise istanbıllu gelin, çok iyi çekiliyor ama dizi senaryo olarak kötü.
    3 ... kompetan
  3. 410.
    şu dizilerde erken doğum sonrası 'o daha çok küçük! çok güçsüz! nasıl dayanacak, nasıl hayatta kalacak!' diye ağlayıp sonraki sahnede -maşallah, allah hepsini ana babasına bağışlasın- nur topu gibi, tosun gibi, gürbüz bebekler göstermiyorlar mı bebeği gerçekten kuvözde olan ve her gün bir ışık bir umut bekleyen anneler yerine ben irrite oluyorum... kimse size prematüre bebek gösterin demiyor tabii ki; ama biraz daha minyon bebekler seçseniz olmuyor mu? aklımızla duygularımızla alay eder gibi tövbe tövbe...
    5 ... tac yaprak
  4. 411.
    vasat ötesi dizi. bunu izleyeceğime diz kapağımı izliyorum sonuçta yine dizi izlemiş oluyorum sadece ikincisi daha güzel ahahahaa.
    5 -3 ... hilmijem
  5. 412.
    Yeni sezonu başlayan dizi.

Temposu ağırlıktan durma mertebesine terfi etmiş sanırım. Mıy mıy kamera çekimleri, sarışın polisin ayrı hımbıllığı.

Çözeceksen çöz be adam şu cinayeti.

Sıktı.
    1 -1 ... yasak merve
  6. 413.
    Gayet kaliteli dizidir.
    1 -1 ... ktm li aynasiz
  7. 414.
    lastik gibi sünen durum videoları. hiç heyecan, hareket yok.
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  8. 415.
    bu vahşi cazibe, vahşi cazibede bu kadar vahşi miydi? gerçekten insanın içini eriten bir kadın. evet kadın. kadın bu olsa gerek. işte kadın dediğin o.
    ... evli bedelli torpilli
  9. 416.
    --spoiler--
    mevzu çıksın diye taytay'ın okulda oynadığı okul basket takımında yer alan elemanların adeta topluca sarmaşık'a taşınmasıyla yeni sezona giriş yapan dizi. elemanlardan biri de hannibal lecter tadında psikopata bağlamış. bu arada komiserin sarmaşık'a her seferinde siren çala çala uzun bir polis arabası konvoyu ile gitmesi yarmıştır.
    --spoiler--
    10 ... usualsuspects
  10. 417.
    dört milfin kevaşeliklerini anlatan boktan dizi.
    7 -3 ... 333444555666777888999