bugün

Sorgu odasında polise ifade veren tavşanın suyunun suyu Üçüncü şahısların baş karakterlerin yatak odası konuşmalarına kadar her ayrıntıyı bilmesidir.
Yahu iki kişinin özel konuşmasının ayrıntılarını 30 sene önce mezun olduğu lisedeki öğretmen kadın nereden biliyor? Mekanlara böcek mi yerleştirmiş?
Ben polisin yerinde olsam adi cinayeti boş verir tanıkların fetö bağlantısını araştırırdım.
hikayenin birinin doğrudan desperate housewife'tan arak olmasıdır.
ortada cinayet fln yok, bildiğin umutsuz ev kadınları'nın devamı.

(bkz: annesiyle dizi izleyen erkek tatlılığı)
Serhan'ın merve gibi bir k*ltak ile evlenmesi.

Hala error veriyorum, aklım şaşıyor. Anlam veremiyorum.
yahu bu pelin'in babası merveler'in evini tek hamlede alabilecek kadar zengindiyse evi en başta pelin niye almamış?
muhitte para konuşuyorsa, yıllar önce de konuşabilirmiş.
pelin'in partisine manikürcüyü çağırması.

yahu senarist kardeş, sen para karşılığı hizmet aldığın insanlarla normal zamanda görüşüyor musun?
he amk bir sen akıllısın zaten.
türkiye cumhuriyetinin okulları öyle kolay yanmaz.
her katta yangın malzemeleri ve alarm olur.
çünkü bu ülkede kuruluşundan beri yangın yönetmeliği vardır ve okullar bu kurala uymak zorundadır.
sarmaşık lisesi dinci vakfı yurdu mu lan ki öyle göz göre göre yansın.
yangın var diye itfaiye içeri girmiyor, daha ne mantığı!

güldüm falan ama, çocuk ölürse üzülürüm.
cinayetin ufağı tefeği olmaz.
Şimdi bu kızlar grubu evveliyatında sınıf arkadaşı olduğundan yaşıt olduklarını farz edersek niye birinin çocuğu 5 yaşındayken öbürününki 15 yaşında.

Edit: arkadaşlar açıklama geldi. Taylan’la Serhan’ın eşcinsel ilişkisi varmış. Mehmet de arzunun kartına tek çekim yapmış. Ondanmış. Admin konu kilit.
Oranj mehmet diyeceksiniz. Kendisi plates hocasıyla her boku yaptı ama arzu yapınca hemen şiddet de şiddet.
sihirli annemdeki konuşan köpeği asla görmemesi gereken birinin bulduğu hatadır.