1. 1.
  canlarından çok sevdikleri o kızlarının gelecekteki her sorunu, açıklarını ve hayati yanlışlarından sorumlu ana babalardır.

  şimdi şuraya hemen bazı yobazlar sen bakıyorsun aha sapıksın diyecek, gülüp geçeriz sorun değil.

  bizim derdimiz ne kadar namusumuzu kurtarsak o kadar övünmektir.

  bunu anlayan beri gelip ülkemizi ve dünyamızı kurtarmaya başlasın.

  edit: işte sizler busunuz, olaya her zaman ama her zaman aynı küfürlerle ve algıyla yakşalıp, kolayına kaçarak halletme kafasındaysanız zaten ne buradaki varlığınız gelecekte var olur ne dününüz karlı olması şüphelidir. geniş zekaya kurbanız.
  3 -5 ... tilki
 2. 2.
  yok haşa öyle dersek gerici oluyoyruz neymiş kimsenin şeyine karışamayız geberin ulan geberin karışmıyorum.
  2 -1 ... promer
 3. 3.
  abi nasıl bir zihniyet ? nasıl bir düşünce bu ? size acıyorum be. siz cahilliği tayt giymeye göremi değerlendiriyorsunuz ? ayıp be yazık sizlere...
  2 ... gravat
 4. 4.
  pedofil orospu çocuklarının zoruna gider.
  2 -1 ... system error
 5. 5.
  Ufacık çocukların giydiği tayttan cinsellik algısı oluşturmaya çalışan zavallı cahil insan beyanıdır.
  3 ... kiymali lolipop
 6. 6.
  ne giysin? yazın ortasında sıcakta çarşaf mı giysin. Kimin ne giyeceğine karışmak ahlak ya da namus değildir.Sen bağrı açık tişört giyince kadınlar sana bir şey diyor mu?
  2 ... turkce karakter ozurlu
 7. 7.
  Cahil değil kötü niyetsiz ana babalardır.
  Yani kişi kendinden bilir işi efendim.
  Adı üstünde ufacık kız! Bir rahat bırak dokunma, tayt giymiş ufacık kızlara bakıp da yorum yapma! Sus!
  4 -1 ... perfectd16
 8. 8.
  Basligi acanin kesin akapeli oldugudur.
  1 ... fotografci velet
 9. 9.
  (bkz: pedobear)

  Sırf sokakta şu düşüncelere ev sahipliği yapan boş kafatasları olduğundan ben çocuğuma tayt giydirmem.
  1 ... fesat adam
 10. 10.
  Şimdi zihniyete göre toplum mu . Yoksa topluma göre zihniyet mi .. Şimdi bizim aydıncık amcalarımız teyzelerimiz avrupalarda gördükleri giyim kuşamı (batıcılar . bana gelip kovaya sıçıp sokağa döken tuvaletten haberi olmayan. kilise höt dese yere kapaklanan. afrika nın kanıyla refah içinde yüzdüğünü sananların iyi oldugunu söylemeyin) bu topluma uyar mı uymaz mı demeden hemen üstlerine geçirdikleri için toplumdaki giyim kuşam yavaş yavaş değişmeye başladı . Striptiz ve fantazi kıyafetleri artık günlük hayata sızmaya başladı bile . Durum bu kadar vahimken dünyayı içine alacak kadar genişsiniz genişlemişsiniz . Ahlaktır kardeşim ahlak . Sübyancılık size yakışır bizim subyancılıkla işimiz olmaz. Çocuklar cennet bahçesi gibidir. Çocuklara aşılanmaya çalışılan şey nedense hoşunuza gidiyor . Ahlak gittikçe bozuluyor arkadaşlar . Türkiye'mizdeki bazı insanlarıda nedense bu çok mutlu ediyor . Nesil çok zor durumda kızlar erkek gibi küfredip erkek gibi gezip erkek gibi geniş rahat davranmaya başladı . Arkadaşlar erkeği erkek yapan kadınıda kadın yapan bazı özellikler vardır . Kadının sadakatli , Erkeğin koruyucu olması gibi .işte bu özelliklerden 1'inde problem olduğu zaman çark misali ardar da bozuluyor tüm yapı. Ve bir söz vardı. Eğer ki bir toplumu yıkmak istiyorsanız ahlaksızlığı genç neslin üzerinde yayın .Kızlarımız toplumun ahlakından sorumlular. Onlar anne olacaklar . Eğer ki ahlakı bozuk bir anne olursa o kız ileride çocuğu yada çocukları olduğu zaman bozuk ahlakı ile çocuklarını eğitecek . Şimdi herşey ahlak mı demeyin evet her şey ahlak arkadaslar . Toplumun bazı görünmez kuralları vardır . Onlar olmasa toplumda olmaz . Ahlak saygıyı doğurur sevgiyi doğurur iyiliği güzelliği yani aklınıza gelebilecek tüm iyi şeylerin temel yapı taşı ahlaktır . Ahlakı bozuk bir toplumda her türlü pislik hırsızlıktan tut cinayete tecavüzlere kadar kötülükten başka bir şey çıkmaz.
  ... tranduil