bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bugün telegol'de konuşulan cezadır.

  uefa şike soruşturmasında şüpheli olmayan takımlara ve milli takımlara 3 sene, şüpheli takımlara 5 sene , fenerbahçeye ise 8 sene avrupa'dan men cezası verecekmiş.

  not: geyik amacıyla konuyu açmadım. erman toroğlu ve kaya çilingiroğlu kesin ve iddalı konuştu. duyum almışlar ve yüzde 99 kesinlik belirtiyolar.
  1 -1 ... ataturkun mendili
 2. 2.
  fenerlilerin 'yokk yaaa bizz uefa ile anlaşştıkk biz davayı geri çekicezzz onlar da ceza vermeyecekler' gibi dünyanın en komik sözüne cevap olacak olaydır. ulan bu fenerliler kadar komik insan yok neymiş uefa ile anlaşmışlar ulan siz kimsiniz uefa sizinle anlaşsın uefa nın belli kat-i hükümleri var ona göre kararlarını verirler anlaşmak ne demek. uefa sizi kapıya it diye bağlamaz sizin davanızdan korkup hükümlerini iptal mi edecek. ülke futbolunun ağzına sıçıp bir de boş beleş konuşuyorsunuz.
  4 -4 ... i go you go we go
 3. 3.
  öyle bir dünya yok. serhat ulueren denen herifin reyting çabası.
  1 ... kurtcebe noyan
 4. 4.
  şike ispatlı olup kupa kaldıran takımlara ne demeli acaba?
  sokayım uefa sana kafamı türk takımlarını uzaklaştırıyorsun kendi toprağından lale.

  tamam fenerbahçe gitmesin ama ondan sonra gelen takım gitsin?
  geçen seneki gibi?
  he ne oldu şimdi çıkar açıklama yapar trabzonspor, beşiktaş puan olarak aşağıda takım sıralamasında diye.

  iyiden iyiye siz sikin türk futbolunu.
  biz kurtaralım tüm takımlarca, siz sikin.
  aferin.
  ... le ilkan
 5. 5.
  kayaçilingiroğlu adlı şahısın futbol konusunda uefa konusunda çok acayip süper ötesi bilgili olmasından dolayı inanılası haberdir.
  bu ülke ne haberler gördü.
  (bkz: fenerde ronaldinho sesleri)
  (bkz: forlan %99 bitmiş)*
  vs vs vs.
  1 ... bara damsiz giden
 6. 6.
  Ülkeye genel olarak bir ceza verileceğini hem düşünmemekte hem de ummamaktayım. Ama şunu tabiki isterim şike yapanın cezalandırılmadığı ülkemizde, bu işlere bulaşmış takımların alması gereken cezadır ki avrupa kupalarına meni yeterli görmeyip küme düşürmeyide dayatabilirler. Volou'da olduğu gibi. Hayırlısı ve adaletlisi olsun. Şike yapanların değil şikeden mağdur olanların hakkaları korunması lazım bucaspor'un konyaspor'un kasımpaşa'nın altay'ın.
  1 ... nemutluturkumdiyene
kapat