bugün

bari avunacak bir şeye sahip takımlardır.ya ellerinde hiç bişeyleri olmasaydı,mazilerinde her hangi bi uluslararası başarı olmasaydı,ya ardından super kupayı alamasalardı? dediğimiz ekiplerdir.
(bkz: avrupa da çüküyle avunan türk takımları)
(bkz: tek cevapli anket)
şu an için yanlış bir önermedir. bahsi geçen takım şimdilik yeryüzünde yoktur.
(bkz: süper kupa)
şampiyonlar ligi kupasını kazanamayınca napalım bari bu kadar büyük takımız diyip uefayı alarak taraftarının gönlünü alarak türkyenin ismini altın harfler ile kazımasını bilen ve bunu kıskananlarıda çatır çatır çatlatarak,üstlerinde büyük bir baskı ve eziklik başlatarak ve hatta sözlüklere ezikliklerini tescilleyecek başlıklar açtırmaya kadar gidebilecek olay.
uefa kupasiyla avunan turk takimlari yoktur, takimi vardır.
açıldığı yıl itibariyle* sadece tek bir takımın uefa kupasını kazanması nedeniyle, "avunan türk takımları" diyerek sadece polemik yaratma amaçlı açılmış, silinesi başlık.*
uefa kupasına sahip tek takım galatasaray oldugu için takımlar kelimesini kullanmak yanlıştır. ayrıca buna ''asla'' avunmak denemez. bu diğer türk takımlarımızın anca rüyasında görebileceği bir başarıdır. ama temennim avunacakları bir uefa kupasına sahip olmalarıdır.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)
(#123121)
fenerbahçedir. sadece uefa kupası değil, süper kupa, gazoz kupası ve nescafe kupası da alarak kırılması zor bir rekora imza atmıştır. ek olarak kupa papazını alarak -320 ceza yemiştir.
(bkz: hayali yeter)*
maradonaya sormuşlar türkiyeden kimi bilirdiniz
cevap:galatasaray ve hakan şükür
maldini'ye sormuşlar.
-- fenerbahce'yi tanıyor musun?
cevap bir hayli ilginç..
++ galatasaray'da mı oynuyor??
nasreddin hoca'ya sormuşlar
-- hocam dünyanın merkezi neresidir?
cevap çok ilginç
++ işte şu an durduğum yerdir.

yok yani, entrylerin akışını bozmayayım dedim. siz devam edin. ama bunu alana bu da çekilişsiz, kuponsuz, bedava (#130040)
(bkz: hiç bir şeyle avunamayan türk takımları) **
(#242570) (bkz: hiç abdest alamayıp hiç namaz kılamamak)
olmayan takımdır. süper kupa da vardır.***
başlıkta neden çoğul kullanılmış dediğim başlık * *
ilerde hani olur da,
fenerbahce'nin parası uefa kupasını bile alabilecek seviyeye gelir,
veya;
hani olur da fenerbahce de bir tesaduf(!)e imza atar, tesadufen uefa kupasını alabilir diyen yazarın actıgı baslıktır.

(bkz: gelecegi gormek)
(bkz: pardon siz de bizi altı sıfır yenmiştiniz)
ipswish town ve galatasarayın aynı kefede oldugu avuntu...
uefayla avunmak mı?efendim lig şampiyonluğuna bakıyoruz 15 tane.türkiye kupasına bakıyoruz 14 tane.(en fazla alan takım).tsyd 13 ve cumhurbaskanlıgı kupası da 10 tane( bunlarda da en fazla alan takım).sizce bu avunmak mı? türkiyede hiç bi başarın olmaz gidersin uefayı alırsın o zaman avunmak olur.istatiktiklere göre gs türkiyenin en iyi takımı.* bu aptalca cümleyi olsa olsa fenerbahceliler kurar.he bir de türk takımları demiş.ben galatasaraydan başka uefa kupası alan takım hatırlamıyorum.yoksa ben cahil miyim?
ipswish * town'un turk takımı olmaması sebebiyle,
ve turkiye cumhuriyeti'nden sadece galatasaray'ın alması sebebiyle ozel olan durum.
herhangi bir türk takımınıın da avunması mümkün olan durumdur. zira başlık "kazandığı uefa kupalarıyla avunan türk takımları" şeklinde açılmamıştır.*
tek bir maç skoruyla övünen türk takımlarından iyi durumda olan takımlardır.
(bkz: fenerbahçe)
neden mi; anlamak için başta neredeyse avrupa şampiyonu olarak lanse edilen fenerbahçe'nin, dinamo kiev maçında durum kötüye gidince, uefa'da daha başarılı olacağını söyleyen maçın yorumcusuna bakılabilir.

uefa kupasıyla avunmayan, şampiyonlar liginde oynayan takım için;
(bkz: galatasaray)
güncel Önemli Başlıklar