1. 1.
  bari avunacak bir şeye sahip takımlardır.ya ellerinde hiç bişeyleri olmasaydı,mazilerinde her hangi bi uluslararası başarı olmasaydı,ya ardından super kupayı alamasalardı? dediğimiz ekiplerdir.
  4 -3 ... elendil
 2. 2.
  (bkz: avrupa da çüküyle avunan türk takımları)
  3 -2 ... indoor rain
 3. 3.
  (bkz: tek cevapli anket)
  3 -1 ... liberty
 4. 4.
  şu an için yanlış bir önermedir. bahsi geçen takım şimdilik yeryüzünde yoktur.
  (bkz: süper kupa)
  2 -2 ... indoor rain
 5. 5.
  şampiyonlar ligi kupasını kazanamayınca napalım bari bu kadar büyük takımız diyip uefayı alarak taraftarının gönlünü alarak türkyenin ismini altın harfler ile kazımasını bilen ve bunu kıskananlarıda çatır çatır çatlatarak,üstlerinde büyük bir baskı ve eziklik başlatarak ve hatta sözlüklere ezikliklerini tescilleyecek başlıklar açtırmaya kadar gidebilecek olay.
  4 -1 ... trda
 6. 6.
  uefa kupasiyla avunan turk takimlari yoktur, takimi vardır.
  8 ... eqin
 7. 7.
  açıldığı yıl itibariyle* sadece tek bir takımın uefa kupasını kazanması nedeniyle, "avunan türk takımları" diyerek sadece polemik yaratma amaçlı açılmış, silinesi başlık.*
  4 ... redwinemania
 8. 8.
  uefa kupasına sahip tek takım galatasaray oldugu için takımlar kelimesini kullanmak yanlıştır. ayrıca buna ''asla'' avunmak denemez. bu diğer türk takımlarımızın anca rüyasında görebileceği bir başarıdır. ama temennim avunacakları bir uefa kupasına sahip olmalarıdır.
  (bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)
  2 -1 ... gonulcelen
 9. 9.
  (#123121)
  ... scarface
 10. 10.
  fenerbahçedir. sadece uefa kupası değil, süper kupa, gazoz kupası ve nescafe kupası da alarak kırılması zor bir rekora imza atmıştır. ek olarak kupa papazını alarak -320 ceza yemiştir.
  7 -2 ... martyns