1. 1.
  açılmak istenen başlık; "takımı uefa'dan siktir edildikten sonra utanmayıp bir de üstüne tek avrupa temsilcisi türk takımıyla dalga geçmek" olacaktı...

  neyse, gelelim mevzuya;

  çok değil 2 hafta önce arsenal denen ingiliz takımından evinde 3 deplasmanda 2 yiyerek şampiyonlar ligine katılma başarısı bile gösteremeyen, bu da yetmezmiş gibi girmeyi bile başaramadıkları şampiyonlar ligi ve avrupa ligi'nden "kovulan" takımın taraftarlarının yaptığı terbiyesizliktir.

  ancak daha bitmedi, hadi bunlarla yıllardan beri alıp veremediğimiz bir rekabet var. ancak diğer kovulan takım... abicim sorarlar adama, avrupa şampiyonlar ligi tarihinde beşiktaş jimnastik kulübü'nün ne başarısı var? 8 yemekten başka ne yaptınız? bir kere deplasmanda chelsea'yi yenmekten başka ne yaptınız? neye güvenip de bu akşam ki maç hakkında dalga geçiyorsunuz galatasaray ile?! sığınacak neyiniz var?

  tek tek uğraşmayalım, bir potada toplayalım bu iki takım taraftarını;

  arkadaşım siz gidip kasımpaşa, gençlerbirliği... ne bileyim türkiye ligi'ndeki takımlarla kıyaslasanıza kendinizi. gidip o maçlarda doldurun stadlarınızı, o maçlarda destekleyin takımınızı, o maçlarda coşun, eğlenin, sevinin... o takımları yendiğinizde o takım taraftarlarıyla dalga geçin... örnekse; beşiktaş geçtiğimiz hafta bursaspor'u yendi, gitsin bursaspor taraftarıyla dalga geçsin... el sikiyle gerdeğe girme sevdası nereden geliyor?!

  ulan korkmayın çok değil 4 gün sonra geliyoruz! fenerbahçe taraftarı da korkmasın 10 kasım'da da sizin taraftarı olduğunuz takımla da oynayacak bu takım. o zaman yenerseniz konuşursunuz. ama bu maçın ardından en son söz söyleme hakkı sizin.

  siz şike sürecinden, avrupa kupalarından men edildikten sonra sadece utanmalısınız! katılamadığınız, üstelik kovulduğunuz için katılamadığınız bir organizasyonda rakibiniz yeniliyor diye dalga geçmek, yüzsüzlük.
  10 -7 ... lannoldu
 2. 2.
  nedeni önemli olan durumdur. hatice'ye değil neticeye bakmak gerekir. 6 mı atmışlardı. *
  -4 ... duk erangir
 3. 3.
  (#21333760)
  1 ... ferikacms
 4. 4.
  kuruk acısıyla yapılan serzeniş.

  chelsea, barcelona galibiyetleri falan bjk "türk" oyuncularıyla yaptı bunları.

  acını yaşa, üzül, öl, geber ama hala 8 deme.

  biz hiç değilse inönü'de yenilmedik. ki o maçın videosunu izle taraftar gör.

  23 nisan şenlikleri gibi kareografi hazırlamakla taraftar olunmuyor diye karşılık vermek gerek.

  kim yapsa bunu?
  2 -3 ... o picak neydi o picak
 5. 5.
  acı ile ağlayanların zoruna gitmiştir.

  (bkz: ağlama melis)
  -3 ... fistandantilus
 6. 6.
  aynı zamanda kovuldukları turnuvadan bir zamanlarda 0 çekmiş kulübün taraftarlarıdır.

  http://galeri2.uludagsozl...r-%C3%A7ekmesi_412632.png
  1 ... bolivyano
 7. 7.
  yapılan her hesapda galatasarayın kupa, maç sonucu gibi durumlarda önde olduğu sonucu çıkınca teselli amacı ile yapılan eylemdir, kimisi 7 yer, kimisi 8 yer, yine kimisi onca grup maçından 1 puan bile alamadan geri döner, kimileri de direk siktiri yer... ee ne yapacak bu adamlar tabiki galatasaray ile dalga geçecek, e adamın tek eğlencesi bu, ama biz de güzel eğlence malzemesi verdik kabul edelim gençler *

  unutmadan ekliyim, senin men edildiğin ligden benim kupam var (qapaq) asdfdfgfgh
  ... tamara
 8. 8.
  beyinsizce yapılan bir harekettir.
  ... rollingstonedili
 9. 9.
  (bkz: #21335560)

  gammaz'a ve moderasyona not: ilgi entry'nin içeri tastamam konuyla alakalı olup, kişiler nezdine indirgenmiş herhangi bir durum söz konusu değiltir.
  ... whereismywings