bugün

--spoiler--
beşiktaş a liverpool patlar, beşiktaş ta bu şans varken giderler onu çekerler...
--spoiler--

uleeeyn bun bunu teeaa kuradan evvel yazmışım da unutmuşum, birisi beğenince aklıma geldi, kahin mi oluyorum nedir *
beşiktaş a liverpool patlar, beşiktaş ta bu şans varken giderler onu çekerler...
8tas ve hamsi kafalıları görunce iyice ayaga dusmus dedigim kupadır.
ulan bizim zamanımızda mallorka,roma,leeds,arsenal falan vardı.
devre arası transferi uefa maçlarında oynayabiliyor mu emin değilim ama, eğer öyle bir durum olursa ve martin linnes gelirse (bakın abartmıyorum ) , beşiktaş olarak görebileceğimiz, görmemiz gereken sezon.

abartmıyorum derken, fantezik konuşmuyorum, rakipler öyle çok güçlü rakip değiller. avrupa nın 4-5 klas takımları var. trabzonspor tecrübesiz, galatasaray bu mücadeleyle zaten 2. turdan fazlasını göremezdi, fenerbahçe mücadele etmiyor ama finali görecek kalitesi kesinlikle var, beşiktaş ise hem fizik olarak üst düzey, hem de olcay sosa, demba ba ve şu aralar sikindirik oynasa da gökhan töre gibi 4 önemli isimle, finali zorlamalı.

alın lan şu kupayı, 2. kez gelsin vatan topraklarımıza!
besiktasin ve trabzonsporun iyi yerlere kadar yukselebilecegi sezondur.
bursanın kapıyı girmeden elendiği, kardemir karabuk spor ve trabzon sporun oneleme oynadıgı, beşiktaşın grup kura çekimlerine katıldıgı sezondur. an itibariyle.