1. 1.
    kupa 2 önümüzdeki sezondur.
    türkiye'den eskişehirspor* ikinci ön eleme, sivasspor üçüncü ön eleme, trabzonspor play off turundan itibaren katılacaktır.
    -2 ... turkmen61
  2. 2.
    bursanın kapıyı girmeden elendiği, kardemir karabuk spor ve trabzon sporun oneleme oynadıgı, beşiktaşın grup kura çekimlerine katıldıgı sezondur. an itibariyle.
    1 ... gamble
  3. 3.
    besiktasin ve trabzonsporun iyi yerlere kadar yukselebilecegi sezondur.
    1 ... thesavasist
  4. 4.
    devre arası transferi uefa maçlarında oynayabiliyor mu emin değilim ama, eğer öyle bir durum olursa ve martin linnes gelirse (bakın abartmıyorum ) , beşiktaş olarak görebileceğimiz, görmemiz gereken sezon.

abartmıyorum derken, fantezik konuşmuyorum, rakipler öyle çok güçlü rakip değiller. avrupa nın 4-5 klas takımları var. trabzonspor tecrübesiz, galatasaray bu mücadeleyle zaten 2. turdan fazlasını göremezdi, fenerbahçe mücadele etmiyor ama finali görecek kalitesi kesinlikle var, beşiktaş ise hem fizik olarak üst düzey, hem de olcay sosa, demba ba ve şu aralar sikindirik oynasa da gökhan töre gibi 4 önemli isimle, finali zorlamalı.

alın lan şu kupayı, 2. kez gelsin vatan topraklarımıza!
    3 ... naylon brando
  5. 5.
    harhangi bir futbolcu aynı sezon içinde başka bir kulüple avrupa maçına çıkmadıysa, koşul ne olursa olsun transfer olduğu takımda avrupa maçında oynamasında sakınca olmayan sezondur. her sezon olduğu gibi. * *
    1 ... cinemascope
  6. 6.
    Yalniz ben bu Beşiktaşlailar'in "takim biraz iyi gidince kendini avrupa şampiyonu yapma huyu"nu bir türlü anlayamadım. enteresan bir alışkanlık gerçekten. Nedense her sezon eylül-ocak aylari arasında vuku bulan bu hadise psikologlar için ciddi bir araştırma konusu olabilir.
    1 -2 ... madrid ulku ocaklari reisi
  7. 7.
    Beşiktaş'ın muhtemel rakipleri

Wolfsburg (Almanya)
    Anderlecht (Belçika)
    Aalborg (Danimarka)
    Guingamp (Fransa)
    Ajax (Hollanda)
    PSV Eindhoven (Hollanda)
    Liverpool (ingiltere)
    Villarreal (ispanya)
    Sevilla (ispanya)
    Roma (italya)
    Torino (italya)
    Celtic (iskoçya)
    Young Boys (isviçre)
    Dnipro (Ukrayna)

Trabzonspor'un muhtemel rakipleri

Salzburg (Avusturya)
    Mönchengladbach (Almanya)
    Club Brugge (Belçika)
    Feyenoord (Hollanda)
    Everton (ingiltere)
    Inter (italya)
    Napoli (italya)
    Fiorentina (italya)
    A.Bilbao (ispanya)
    Sporting Lizbon (Portekiz)
    Dinamo Moskova (Rusya)
    Zenit (Rusya)
    Dinamo Kiev (Ukrayna)
    Olympiakos (Yunanistan)

Kura çekimi isviçre'nin Nyon şehrinde 15 Aralık Pazartesi günü yapılacak. 2. tur karşılaşmaları ise 19 ve 26 Şubat'ta oynanacak.
    1 ... cinemascope
  8. 8.
    beşiktaşın yine en güçlü rakip ile eşleşeceği sezondur.
    ... nutellali balik ekmek
  9. 9.
    8tas ve hamsi kafalıları görunce iyice ayaga dusmus dedigim kupadır.
    ulan bizim zamanımızda mallorka,roma,leeds,arsenal falan vardı.
    -1 ... adabayor34
  10. 10.
    ayrıca dün fk karabağ'ın inter'e 90+4'te attığı ultra nizami golün verilmediği ve gruptan çıkmasının engellendiği sezondur.

bakalım siktimin uefa'sı bu konuda ne yapacak.
    2 ... cinemascope