1. 1.
    Gördüğü her kıza yazılan, kendini dev aynasında görüp istemem yan cebime koy havalarında takılan, sanki karşısındaki insan salakmış hiç bir şey anlamıyormuş gibi davranan erk*k davranışlarıdır.

He he. Bi siz akıllısınız zaten. Hepinizin ben.. neyse küfür yok sakinim.
    11 -7 ... kedi peri
  2. 2.
    o erkeklerin bir kısmı sizinle taşak geçmek için yazıyor.
    haberiniz olsun.
    16 -2 ... biyrunefenim
  3. 3.
    Yattığı kızları anlatmak.
    Ayrıldığı sevgiliyi kötülemek.
    10 ... hidayeter
  4. 4.
    Ucuz kadınların maruz kaldığı davranışlardır.
    4 -9 ... sanatsonat
  5. 5.
    Ulan baktım da saydığının tam zıttıyım. Ama şımarmıycam. Sen kimsin be hem ben kendimi ucuz erkek olarak görmek istiyorum belki.

Niye senin kriterlerine göre kaliteli oluyor muşum.

Bak gene üzüldüm. Gidip her ucuz erkek gibi cennet mahallesi izlerken çoraplarımı ütüleyecem.

Benim kriterim de bu ucuz erkek cennet mahallesi izler iken çorap ütüler.
    2 -1 ... uzay muhtari
  6. 6.
    (bkz: boş yapma sidikli)
    3 -3 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    bad boy olmaya çalışan erkektir. Bilim, sanat gibi konularda kendilerini geliştirmek yerine saçma sapan eylemlerde bulunurlar kur yapmak adına. Mağara adamları bile en azından flüt çalıyordu lan.
    6 -1 ... greekgodpan
  8. 8.
    Genelleme yapmış olmayayım, altın rengi veya cafcaflı giysiler giyinenler bana hiç dolu gelmiyor. Araba camlarını sonuna kadar indirip mash-up dinleyenler de keza öyle.
    ... compaysegundo
  9. 9.
    Am slaak olup sırf şeyinin doğrultusunda önüne gelen kıza yazması. Bunlar yüzünden 1.50 boyunda 80 kilo kizlar bile kendini Adriana Lima sanıyor.
    3 -1 ... summercem88
  10. 10.
    Özelde yavşayıp sikine kadar nickimi yazanların solda beni "tu kaka" ilan etmeleri.

Derhal Silin nickimi yamuk siklerinizden.
    6 -3 ... ups boobss