bugün

büyük bir yıkıma uğramış nesildir. sen allah'ın bir lütfusun şarkısının klibinde bile oynadı adam. evet.
o zamanlar zenci oyunculara hayranlık duyardı ünlü kadınlar. veba gibi yayılmıştı ünlüler arasında.
Büyük bir travma yaşamış nesildir.
ucheden sonra reza pek kesmemiştir.
(bkz: sen allah ın bir lütfusun)

Klibinde doğan ebrunun beyin kanaması ile son bulan aşktır.
ıstaka tebeşirler gibiydi.
hala ebru gündeş'in ilişkilerini izlemek zorunda kalan nesildir.
ebru gündeş'in çocuğunun psikolojisini bozacak ex ilişkisidir.
1998'i NET HATIRLIYORDUR.
torun tombalak sahibi olmuştur artık. anlaşılan o ki güzide sözlüğümüzde dedeler var.
Ben denizdir efendim. Hatta ebru uche nin kara balcanını bir klibinde oynatmıştı.
Deniz akkaya-yılmaz Erdoğan'ı da görmüştür bu nesil.
gördüğü zaman görmez olaydım diyen nesildir. o zamanlar yaş olarak fazla yoktuk tabi hani ırkçılıktan değilde canımız ciğerimiz uçhe ile ebru nasıl olabilir renkleri farklı en başta demişliğimiz vardı. çocuk aklı işte..
demirköy-iğneada istikametine yaptığım her bisiklet turunda kızılağaç yakınlarındaki virane haldeki aşk yuvalarının önünden geçişimde "bir zamanlar ebru-uche aşkı vardı. ne günlerdi." der. kaybolan yıllarıma yanarım.
30 cm'den, milyar dolarlara.
bir devre tanıklık etmiş nesildir.

ebru gündeşe bak uche nedir aq yaa...
Bir magazin programında Fenerbahçeli oyuncu komünist kemo’ya(Kemalettin şentürk) magazinciler “uche Ebru gündeş klibinde oynadı, siz de herhangi bir klipte oynamayı düşünür müsünüz” diye sorulunca kemo “tabi neden olmasın yalnız ben o tarz kliplerde oynamam ama ahmet kayadan teklif gelirse neden olmasın” demesi üzerine FB yönetimi oyunculara kliplerde oynamayı yasaklamıştı!