bugün

insana aptalca gelse de gülümseten iğrenç bir esprilerden bir tanesi. bu espirinin tarihinin ösym kadar eski olduğu söylenir.
boklu dereye.
"yavaş götürsün" diye devam eden isyan.
bara götürüyor olabilir.***
son verilere göre üç yanlıs bir doğruyu götürememis aralarına bir yanlış daha almışlardır. dört yanlış bir doğruyu götürmektedir. hem de feci götürmektedir. *
(bkz: 4 yanlış 1 doğruyla etilerde görülmüş)
(bkz: üç yanlışın bermuda şeytan üçgeninin köşeleri olması)
yanlış 1 : güzelim, gazoz değil ki bu...
yanlış 2 : öyle yudum yudum içesin...
yanlış 3 : viski bu, bir kerede içeceksin.
doğru : ayhh, ama bana bir şeyler oluyor.
yanlış 1 : nihahahaha!
yanlış 2 : Wohahahaha!
yanlış 3 : gülmeyin lan bayıldı! görev tamam, yumulun..
cevabı çok basit bir soru. kimse kimseyi bir yere götürmüyor. herkes kendi rızasıyla gidiyor. doğrunun da yanlışlarla takılma lüksü olamaz mı?
inci sözlük yazarı bir ergenin buna vereceği cevap bellidir. hatta inci sözlükten bakıyordur şimdi buralara. cevabı yazamadığı için çıldırıyordur.
tenhaya.
el ele tutuşurlar böyle çooook uzaklara...*
üç yanlış bizi diskoya götür.
üç yanlış birleşince bir doğruyu yoldan çıkartıp aklına giriyor kendi gittikleri yoldan bilinmeze doğru götürüyor.
doğrularda hata yapabilir!
(bkz: otel odası)
Bir yanlışın bütün doğruları götürmesinden daha az saçma olan durumdur. Beraber hiçliğe giderler. Bünyeye zarar verir.
bununla ilgili olarak, emrah serbes şöyle demiş, bilmedğimiz soruları boş bırakıyoruz ama o sorular bizim yakamızı hiç bırakmıyor.
(bkz: dağa kaldırmak)
isviçrede yapılan "üç yanlışın götürdüğü doğrunun nereye gittiği" sonuçlarına göre o doğru paralel evrenlerden birinde karşınıza çıkıyor yani, sen o doğruyu yaptın ya; bi iyiliği vardır bi yere gitmez yani.
ergen sorusudur. aşın artık bunları.
infaz etmeye.
yanlışların imparatorluğunda doğruyu oynamak, kafana sıkılması ile sonuçlanır.
değer mi derseniz, evet, doğru uğruna ölmeye değer.
eve götüryor, oradan pazara oradanda parka muhtemelen.
tenhada kıstırmaya. içim gidiyor o doğruya. keşke üç doğru, bir yanlışı alıp uzaklara götürse. yemin ederim içim filan gitmez ona.
üç yanlış, çeliktepe cengiz han lisesi futbolcuları, bir yanlış ise lise dö sen benuğalı melis'tir ve melis'i latin dansları kursuna götürmedikleri kesindir.

(bkz: ağlama melis)
cehennemin dibine götürüyorya sen ona bak birader.
güncel Önemli Başlıklar