bugün

yeni nicki (bkz: serdarortacbestesi) olan yazar. hayırlı olsun bana.
Türünün tek örneği olduğunu düşündüğüm, gerçekten düşünce özgürlüğünü savunan yazar. kendisine biraz ithamlarda bulunmuştum, fakat görüyorum ki beni yanılttı kendisi. Tebrik ediyorum çoğu insan başaramaz.
buraya yazmakta fayda görüyorum. insanları ırk,din ve dillerine göre değil kafalarının içindekine ve fikirlerine göre değerlendirip bu fikirlerine göre karşılık vermeye çalışan yazar. ayrıca bunu düşünce özgürlüğü ekseninde yapmaya özen gösterir. saygılar.
cidden osmanlıyı geri getireceğini sanan zat. 6. Nesil. Millliyetçinin teki kendisi. Hdpyi sevmeyen sürekli bulaşan nickinden de anlaşıldığı üzere ülkücü. Yazık.
Edit: kendisi açık şekilde anlamamış ve bilmeyen biri. deniz gezmişe terörist bebeğe kurşun sıkan demiş. Yahu ne komik hiç okumuş mu acaba denizin yazılarını. Yazık bunlara.
Mhp li ama milliyetçi olmayan yazar, alttan alttan etnik döküntüleri savunur.
mph'li yazar. hoş gelmiş.
bu da benden olsun bayrağımızın simgesi. nickaltıma yakışır. -{-|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿|-}
(#27514224) güldüren yazar.
kesin pkk li.
Pkk'lı olması kuvvetle muhtemel yazar.
0.7 kalemime uc olamayacak olan yazar. umarım trolldür çünkü yazdıklarının bir insan düşüncesi olduğuna inanmak istemiyorum.
anlayışlı ve yürekli bir arkadaşımız olduğuna inanıyorum. tanrı merhametini esirgemesin.
ecdad sever için: (bkz: osmanlı)
siyasteçiler için: (bkz: mhp) edit:*
abazalar için: (bkz: kadın kadın kadın)
nickiyle dikkatimi çekmiş, yazdıklarıyla beğenimi kazanmış yazardır.
nicki onun ülkücü olduğuna işaret ediyor ama ne yalan söylemeli yazdıklarıyla sözlükteki faşist mankafalardan kolaylıkla da sıyrılıyor.
sadece nicki eksi oy verilmesi için yeterli görülen demokratların sevmediği yazar.
(bkz: heykeli dikilecek galatasaraylı futbolcular/#16885750)
alex'i nereye sokacağını bilmeyen 3 hilal.
nickinden dolayı önüme gelen bütün entrylerini okumadan eksilediğim yazar.
(#16885750) adama sorarlar alex jubile mi yaptı veya fenerbahçe de yapacağı kesin mi?

zoraki: altıncı nesil yazar.
aynı siyasi görüşte olduğumu düşündüğüm, efendi yazar.
(bkz: uç uç böceği)
(bkz: gamalı haç)
yazılarını ilgiyle takip ettiğim yazar.
burdan çıkan birisi
http://www.facebook.com/p...-gen%C3%A7lik/69412745815
altıncı nesil yazarların arasından gördüğüm en iyi yazar.* açıksözlü bir yazar, nabza göre şerbet vermiyor kendileri. *
güncel Önemli Başlıklar