1. 1.
    ortaya çıkmıştır.
    https://video.uludagsozluk.com/v/uber-şoförünün-yolcuyu-dövdüğü-iddiası-176494/

kadın çok net olarak cazgır bir tip.
    26 -6 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    kadın sorunlu sanırım. Sürücü iyi sabretmiş.
    17 -3 ... tecrubekonusuyor
  3. 3.
    kadın tam bir sürtük kusura bakmayında. umarım en yakın zamanda ölür.
    23 -5 ... sex and lahmacun
  4. 4.
    Tamam kadın uçmuş. Belki de sarı taksicilerin provakasyonu. Bu uber sürücüsüne ağız burun dağıtma hakkı vermez. Sinirlerin kaldırmıyorsa toplu taşıma işi yapma. Git simit sat.
    Sonuçta her türlü insanla karşılaşaksın.
    5 -29 ... eratosthenes
  5. 5.
    Sürücü gayet kibarca açıklama yapmaya çalışıyor ama kadın direttikçe diretiyor, belki sürücüyü dinleme erdemini gœsterse her şey tatlıya bağlanacaktı.
    9 -2 ... seymour glass iii
  6. 6.
    Çok büyük ihtimalle olay kurgulanmış ve tasarlanmış ablamızda çok güzel oynamış.

Olayı kurgulayanlar malum. Orası zaten belli. Bu olaydan sonra benim Sarı taksilere olan nefretim daha da arttı.

Kusura bakmayın kardeşim ama sarı taksi olarak siz müşteriye o... ç... muamelesi yaparsanız ekmeğinizden de olursunuz mesleğinizden de.
    23 -5 ... zekiabi
  7. 7.
    adam haklı burada. iptal edebiliriz diyor, düzgün de konuşuyor ayrıca.

ama havaalanına 220 lira nedir anunnaki ya. harbiden iyi giydirmiş.

bu uber'de fiyat başlangıçta belli olmuyor mu, bunu bilerek binmiyor musun ya?

o değil, belli bir yere kadar metro ile git, 5 lira bile değil. sonrası için kısa mesafe uber kullan. aklı da mı biz verelim?
    2 -1 ... atabaka
  8. 8.
    Uber zaten daha ilk aşamada ücreti gösteriyor hadi fiyatı beğenmedin "insan" olan biri böyle bağırıp çağırmaz sağ çektirip iner gider.
    Ayrıca bu kadın bir takside olsa bırakın darp edilmeyi öldürülürdü bile.
    18 -2 ... kutsal bok bocegi
  9. 9.
    Görüntülerde yer aldığı kadarıyla şoför gayet kibar.
    yolcu daha irrite edici.
    Sonrasında yüzünü gözünü fuhuştan yakalanmış zanlı gibi örtmesi ise suçluluk duygusu yaşayanlara mahsus.
    5 -4 ... kamen
  10. 10.
    Uber sürücüsüne geçmiş olsun dileklermi iletiyorum ucuz atlatmışsın kardeşim.
    12 -3 ... fotosentezadam