1. 1.
    güldürmüştür. ne tesadüftür taksici oradan geçiyormuş.

uber olayında görgü tanığı taksicinin ifadesi
    5 -1 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    16 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    (bkz: yaw he he)
    2 -1 ... ecinni
  4. 4.
    ben bunlardan bir veya birkaçının uber sistemine dahil olup sonra taşıdıkları müşterilere bilerek saygısız davranarak medyaya malzeme verme yöntemini kullanmadılarsa hiçbir şey bilmiyorum.
    8 ... son tahlil
  5. 5.
    aklıma nedense hendek kazıp sivilleri bombalıyorlar diye ağlayan etekli hewaller geldi. insan aklı işte, ne çağrışım yapacağı belli olmuyor.
    7 -1 ... esaret kabul edilemez
  6. 6.
    bu olayda kimsenin derdi uberı savunmak değil. taksicilerden ve taksici teröründen o kadar bıkmışki millet taksicilerin söylediği kimseyi ikna edemiyor.
    bu taksicinin de şahit olduğu olayda, taksicinin ilk aklından geçen ablacım fiyatı bilerek vip biniyorsun senin itirazın neye niye olmuştur.
    9 ... nanautzin
  7. 7.
    zamanında gizli gizli taksiye çıkmış biri olarak beni derinden etkileyen olaylardan birisiydi bu uber. nice devlet memurları yokluk içindeyken gece işe çıktı çoluğunu çocuğunu okuttu. bu düşmanlık haddinden çok fazla.
    ... timarli sipahi neferi
  8. 8.
    Şu ifadeyi okuyana kadar "uberciye komplo kurmuşlar" diye düşünüyordum.
    Ama ifade gerçekten tatmin edici.
    Hele "hanımefendiyi olduğu gibi bariyelerlerin üzerine attı" ifadesi kafalardaki tüm soru işaretlerini yok ediyor...

Şaka lan şaka.
    Bir çomar taksici ifadesi işte.
    Maksadı belli.
    Buna inanacağıma gider çalıya çırpıya sürterim daha iyi.
    5 ... tengir budun
  9. 9.
    peki über kamerasına takılan nedir adam hanfendi binmek zorunda değilsiniz dedikçe kadın çemkiriyor. adam nezaketi elden bırakmıyor. hatta güya şahit taksici bile vip araçtı diyor madem o parayı ödeyemeyecen ne bok yemeye çağırıp show yapıyorsun darp edildim diye, o şoförü bu kadın kesin zıvanadan çıkartmıştır.
    1 ... faso aga
  10. 10.
    2 ... jimmy tudeski