bugün

sayın istanbul taksiciler birliği başkanı irfan öztürk, buna bir açıklama getir de içimize su serpilsin.

http://www.posta.com.tr/t...-tutup-asagi-atti-2004064
Diye bağırdı sığır adam.
Bi sktirsin gitsin o taksiciler başkanı, ubere hayatımda binmedim bu göte inat binicem.
hmmmmm. vatan bekçisileri iş başında. taksiye binince ülkeyi kurtarıcaz zaten.
Taksicilerin buyuk kisminin it kopuk oldugu zaten belliydi. Ama bu kadar zeka yoksunu olduklarini da bilmiyordum. Hala uberi ve uberi kullananlari kotuleyerek duze cikacaklarini saniyorlar. Size mustahak lan. Acirim acirim da sizin elinize bakan evinizdeki coluk cocuga acirim. Yoksa dibimdeki kaldirimda olseniz kilimi kipirdatmam.
1 km lik yere 10 km gezdirerek götüren de vatan haini mi ? evet. siz neden bu haltı yiyorsunuz madem öyle. ( sözüm bunu yapanlara )
Bu vatan hainliği lafı da sakız oldu iyice. Işine gelmeyince sen vatan hainisin.

Sıktır lan ordan.
başkanının zekası buysa taksicisininkini sen düşün.
valla taksiye biniyorsunuz kısa mesafeyse anasına küfretmiş gibi yapıyor, uzun mesafeyse direksiyona vuruyor trafik var diye. o yoldan almam mı dersiniz, yağmurda durmayan mı, gece geç dönerken kadın kadına bindiğimizde başımıza 3 kere taciz mevzusu geldi, şikayet ettik, onları saymıyorum bile. havaalanı, taksim meydanı, eminönü gibi bölgelerde çeteleşmiş olanlar mı, sahte parayı para üstü diye kakalayanlar mı daha neler neler. uber kullandım deyince bir tanesi annemle beni dövecekti arabada neredeyse, durak dışından geldi durdu diye taksimde meslektaşlarını döven adamlar bunlar. hiç şaşırmadım o yüzden.
Bir taksici akit tarafından açılmış başlıktır . Taksicidir uberi sevmez, akittir zira herkese vatan haini demek gibi bir vazifeleri var.
Merak ettiğim şu, acaba cam filmi için bile açılış organizasyonu düzenleyip miting yapan cumhurbaşkanımız bu konuda bir açıklama yapacak mı.
neden vatan haini oluyormuşuz ? siz değil misiniz kısa mesafeye yolcu almayan, kişinin yabancı olduğunu farkedip sokak sokak dolaştıran, kötü muamele eden vs.. çamur at izi kalsın mantığıyla müşteri çekmeye çalışıyorsunuz ama daha çok kaybedeceksiniz farkında değilsiniz. önce kendi eksilerinizi kapatın ondan sonra karşı tarafı eleştirin
Fedöcüdür olm sen ne diyorsun.

Acizlik belirteci bir cümle.
sarı taksiye binen oçdur şeklinde misilleme yapılması gereken açıklamadır.
bu aciklama caresizligin isaretidir kanimca. uber 1-2 seneye kalmaz ticari taksileri diskalifiye eder.
Açıklamayı uzun mesafede yapan taksi ağası. Kısa mesafe olsa durmazdı bile.

Su+itfaiye+hortum!
Uber'e binil(e)mez zaten. Söylem yanlış başta.
" kullandığın ulaşım aracı kafama yatmadı. o nedenle sen vatan hainisin."

var mı böyle bir dünya. var. sarı taksi dünyası.
Ulan öküz, o kadar milliyetçisin, ekonomiyi düşünüyorsunda, kullandığın araba türk malı mı? Diye göt edilmelidir.
Uber avukatı olsam sağlam bir tazminat davası açıp, hem de cezai anlamda yargılatıp, tükürdüğünü yalatırdım.
ülkenin geldiği noktayı görme açısından güzel bir beyanat olmuştur. reyiz kapıyı açtı ardına kadar. bakkal bayat ekmek mi verdi ? tüm mahalleyi ayaklandırıyorsun "bu bakkal fetöcü kesin amk" diye adamın ekmeği ile oynuyorsun artık. uberler pensilvanya uşağı. geziciler vatan hayini. cehapeliler kandile hizmet ediyor. manav desen israil ajanı coca cola lipton falan satıyor. açık havadasın nasıl olsa beğenmediğin herkesi ya fetöcü ya pkk cı diye yaftala gitsin..
Bunlar hep a haberi fazla kaçırmaktan.
demek ki uber doğru yolda.

daha 3-5 gün önce siktimin taksicisi 'yolda trafik varsa indiririm' diyerek hizmet veriyor.

size herşey müstehak amk. arabam olmasına rağmen sırf ibnelik olsun diye uberle gidip gelriyorum işe.
Bu ülkede tek geçer akçe hamaset kardeşim. Çiftlikbank tesis açılışını izlediniz mi bilmiyorum. Adam alıyor eline mikrofonu hayırlı olsun diyor hemen ardından Kudüs kırmızı çizgimizdir... Hayırdır birader mavi yumurtadan Kudüs'e ne çabuk geçtin? Allah, Kitap, diye diye bu milletin iliğini kemiğini sömürdünüz yeter lan!! O zaman taksicilerin alayı Amerikan ya da Avrupa malı arabalarını hemen yaksın kent meydanlarında. Yiyorsa yaksınlar hadi gorelim. Ben uber muber bilmem birader benim derdim bu ülkenin zihniyetindeki kocaman çürüme.
"nasıl olur da insanları kendimizden daha fazla soğuturuz?" diye uğraşıyorlar resmen.

her bokta birilerini vatan haini diye yaftalamaya ne kadar alıştı bu millet. kimi rol model alıyorsalar artık.