1. 1.
    yemin ediyorum atatürk şimdi çıksa gelse gençliğe hitabe'nin amacına ulaştığını görür; o karizmatik edasıyla sigarasını tellendirir ve keyiflenirdi. açıkçası böyle bir gençliğe mensup olduğum için gurur duydum ve kirpiklerim sislendi, gözlerim yaşardı. dünyanın öbür ucunda bir kelebek kanat çırptı sanki ve rüzgarı taşşaklarımı serinletti.

aslında hiçbirimiz u2'yi canlı izlemek onun şarkılarıyla coşmak istemiyorduk zaten. bütün amacımız onu, sanki çok da lazımmış gibi u2'yi ülkemize getirip üstelik olimpiyat stadı'nda konser vermesini sağlamış olması nedeniyle protesto etmek amacıyla stadda toplandık. ve gereken yapıldı. umarım dersini almıştır egemen efendi.

selahattin demirtaş'ın istiklal'de yürürken kendisine sürekli başkanım diye hitap edilmesi ne kadar modern, çağdaş ve muasır medeniyetler seviyesinde bir davranışsa bu da onun bir benzeri hareket. gerçekten iyi yoldayız. ben referandum için son gece çalışıp karar verecektim ama gençliğimizin bu kararlı davranışı direkt olarak hayır'a yöneltti beni.

hayırlısı olsun ulan!
    3 -1 ... ben wade
  2. 2.
    sadece türkiye'de görülebilecek olaylardan.
    ... forever young