1. 1.
  https://ekmekvegul.net/gu...tten-vazgecirmeye-calisti

  beyoğlu u2 irish pub da mekan sahibinin bayan müşteriyi darp etmesi olayıdır.

  bu mekana 1 kez gitmek gibi bir hata yaptım arkadaş grubumla içeri girer girmez ismi hikmet olan barzo işletmeci "siz burayı nereden buldunuz ?" diye artislik yaptı.

  yabancı müşteriyi adam yerine koyup türk müşteriye it muamelesi yapan, canı sıkıldı mı mekanda sadece yabancılar kalsın diye türk müşteriyi kovan servis yapmayan rezil kepaze bir zat bu işletmeci arkaadş. şimdi de kadını darp etmiş. elbet kadın da arıza çıkarmış olabilir ama konu bu herif ve benim tanık olduklarım olunca kesinlikle karşısındakilere kibarca "kapatıyoruz kalkın" dediğini sanmıyorum. umarım hak ettiği cezayı alır.

  https://www.zomato.com/tr...b-taksim-istanbul/reviews

  bu da zomatoda yapılan yorumlar.
  3 ... flat head
 2. 2.
  (bkz: metal sopalarla dövülüp sadece gözü moraran kişi)
  1 -3 ... bozok baykusu
 3. 3.
  bir işletmeci düşünün ki mekana gelen müşterinin "güzel mekanmış gündüzleri kaçta açıyorsunuz?" sorusuna;

  "napıcaksınız? boşverin siz bir daha gelmeyin buraya." diye cevap veriyor. eyvallah mekan sahibidir istediğini alır içeri istediğini almaz ama twitterda nasıl bir insan olduğuna dair de tespit ve açıklamalar var.
  ... flat head
 4. 4.
  https://www.birgun.net/am...__twitter_impression=true

  Tutuklanmış. Ee hikocum artık içeride anlatırsın dükkandan türk müşterileri hiçbir sebep yokken nasıl kovduğunu, adam yerine koymadığını, yabancıların yanında nasıl aşağıladığını. irlandalı kankaların da gelir bakar sana cezaevinde.
  ... flat head