1. 2.
    Uşak'taki aç adamın reisle ne alakası var onu anlayamadık tam olarak?
    Geçmiş olsun ayrıca. O Minik bebişi de yanaklarından ısırırım. selamlar.
    3 -19 ... agca
  2. 2.
    (bkz: erkek sığınma evi) Açılmalı.
    2 ... yabba dabba doo
  3. 3.
    memleketimde bu halde yaşayanlarmı varmış ama hak ettiler kendileri seçti akp li belediye başkanını.
    3 ... nick koymayi unuttum
  4. 5.
    Kimisi kendine milyonluk yat alır, kimisi bebeğine tek taş alır, kimisi de vergi vermemek için yatına amerikan bayrağı takar.

Olan ise bu masum insanlara oluyor. Yazık.
    8 ... traveler of secret moments
  5. 5.
    Uşakta aç kalan adamın reisle alakası yok(!)
    Çünkü ülkeyi başkası yönetiyor, refah içinde yaşamaktan çok fazla yemiş, diyet sırasında bayıldı.
    (bkz: alın bunu burdan)
    9 ... tengri katun
  6. 6.
    (bkz: her olayda ak parti yi suçlamazsa ölecek hastalığı)
    1 -7 ... yall
  7. 7.
    Mutlu musun Ekrem.
    6 ... gerukfahri
  8. 8.
    Kesinlikle fetöcudur, ülke gulluk gulustanlik, her șey tıkırında, ekonomi ucuyor. Alman ajani olabilir.
    5 ... alexdeberk
  9. 9.
    Aç yok bu ülkede ameriganın oyunu bu, oyun böyüh yiğen.
    1 ... nagam
  10. 10.
    Yanlış anlamayın ama şimdi ben Yolda yürürken şekerim veya tansiyonumun düşmesi sebebiyle bayılsam, ayıldığımda birkaç saattir aç olduğunu söylesem bu açlıktan bayıldığımı gösterebilir evet, Ama yemek yemek için 5 kuruş bile bulamadığımı, işsiz olduğum için açlıktan kırıldığımı ve ennihayetinde konunun siyasi çıkmaza sokulup dramın boyut değiştirerek siyasi hınç haline dönüşmesini gerektirmez.

Tamam açlıktan bayıldım diyelim. Ve hatta bu benim her günümün özeti olarak kabul edilsin. Peki ben her gün açlıktan bayılacak kadar fakirsem neden çocuk yapayım? (Bakın haberde çocuk 3 aylık diyor. Yani ekonomik istikrarsızlığın arttığı son 2 yıl içinde doğmuş) hadi yaptım diyelim, yemeye ekmek bulamayıp açlıktan bayılıyorsam neden bebeme bez alayım? (Elindeki bezle düşüp bayıldı yazıyor) Tarihler boyu bebekler bezleniyor muydu? Bebeğimin poposuna Amerikan bezi denilen ekonomik sağlıklı kumaş bezlerden bağlarım.

Evet ilkel ama geçerli yönetem. Birçoklarınızın ailesi bu metodu kullanmıştır. evet kendimizi bu kadar sıkmak zorunda değiliz, Hakkımız refah içinde yaşamak . Ama açlıktan bayılacak konuma gelene bir muhakeme yapıp ayakta durduktan sonra bunların değerlendirilmesi yapılır.
    1 -11 ... agca