1. 1.
    hayata 10-0 geriden baslamaktir. ugursuzluk...cocukluktan farkedersin bir bokluk oldugunu ama adini koyamazsin, buyudukce oturur kafanda, inanmak kabul etmek istemezsin, etrafindakilerde farketmeye baslar bi bokluk oldugunu. ugursuzluk... hem cirkin, hem itici, hem sevimsiz, hem aptal. herseyi barindirir icinde. yolunda giden bir tek isin olmaz. 4 bilgisayari ayni anda bozulabilir. karsi cins yuzune bakmaz, olura ilgilenen olursada az bi zaman sonra kosa kosa kacar. kotusun iste, cirkinsin. kimse istemiyor seni. kabullenmek o kadar zorki. begenilmemek cok kotu. cinselligi bile yasayamazsin, istemezki kimse. herkes yuzune karsi guzel oldugunu soyler, uzmemek adina. arada umutlanirsin, karsindaki insan ilgileniyor zannedersin, ama ugursuzluk buna cok sinirlenir, tokat gibi carpar suratina. umutlanmak ne haddine, ecis seni kim begensin der. kolunu bacagini kirar akillanasin diye. filmlerdeki ucube karakteri olmaktir hayatin. bombok. merak ediyorum gep. benim gibi baska ugursuz insanlsr varmidir. burada benim gibi olan varsa bana ulassin lutfen.
    ... kelebecik
  2. 2.
    ben nereye gitsem ölüm oraya geliyor.. ama kendim bi türlü ölemedim..
    ... pilazma
  3. 3.
    O kadar uğursuz olmak ki yanından geçtiği yeşil ağacı kurutmak.
    ... flashtvdekiyolcu
  4. 4.
    Neye elini atsan elinde kırılmasıdır.
    ... adimsamuel25yasim