1. 1.
  masterchefften kovulan yarışmacı. ali koç'a, rte ye, kürtlere küfür ederek, birbirinden alakasız 3 farklı kitleyi kendine düşman etti amk. küfürbaz haydo'nun yemek yapabileni.

  bu da ekstrası ahaha.
  uğur yılmaz deniz
  7 -1 ... acilmayan eti puff paketi
 2. 2.
  biri de diyor ki acun 18 yaşındayken sosyal medya olsa neler bulurduk neler? abisi o kadar uzağa gitmenize gerek yok. adam o "neler neleri" daha geçen yıllarda yaptı, her gün yapıyor. kimse de bir şey demiyor? neden? parası var. ee ne demişler. kroyum emme para bende. çocuğa yazık oldu. saysın sövsün, gençmiş ergenmiş belli ki. hiçbir küfrüne katılmıyorum, hiç tasvip de etmem. bazı küfürleri benim içinde olduğum kesimlere de dokunuyor.(olum uğur ne yaptın, birkaç kesimi atlasaydın da bir sahiplenenin olsaydı) neyse. dokunsun arkadaş ne olacak, neden böyle kin dolusunuz, nefret dolusunuz? sövmüş susmuş çocuk belli ki, 17-18 yaşlarında kim sövmedi ki? uğurum bu sana ders olsun, belki aynı yaştayız ama bugünkü olaydan sonra abin gibi hissettim be. emek vermiş gelmişsin oraya yaptıklarından belli. umarım yarışmadan diskalifiye olduğunla kalırsın. daha yapacağın çok şey var, bence sen güzel bir çocuksun.
  7 -2 ... mavigozludev
 3. 3.
  yemek yapabilen bir enai.

  (bkz: mal)
  -3 ... esskmk
 4. 4.
  Twitter da sağda solda kimseye sallamayacaksın bir gün gelir paçana dolaşır. Ancak madem bu kadar önemli, yarışma öncesinde Kişiler araştırılmamış mı? ilk sezondaki Murat’ın da bi dünya psikopatlığı vardı yarışma ortasında çıkmıştı.

  Sonradan kovmalar, diskalifiyeler saçma geliyor bana.
  7 ... bik bik
 5. 5.
  Acun şovu sever...

  Nihat Doğan dürrüğüünü de kovup sonra tekrar yarıştırmıştı.

  Reyting geleceğini bilsin yeter ki “ Uğur Yılmaz deniz ile sövmeler” diye program yapar.
  5 ... mavi huydur bizde
 6. 6.
  Bazı gerizekalılar adamı korumuş. Adamın korunacak neyi var . Yok 18 yaşındaymış, yok sizde sövmediniz mi? Onu koruyanlar onun kadar aşağılıktır.
  1 -6 ... asalm
 7. 7.
  iddaya göre masterchefden "kovulan" yarışmacı

  Yarın öbür gün sorvayvirda görürseniz şaşırmayın.
  2 ... winnerboy
 8. 8.
  sırf fenerbahçe ye küfür ettiği için twitterdaki her boku linç eden klavye bebeleri tarafından gündeme getirilip masterchef adlı yarışmadan diskalifiye edilmiştir. o zaman oradaki bütün yarışmacıların sosyal medya hesaplarını incelesinler hadi bakalım. böyle rezillik yok panpa ya!
  2 -1 ... hz dogukan saplardo muazzama
 9. 9.
  gereksiz yere linç edilen kişi. linç edenlere baksak ne küfürlerini buluruz.
  başkasında bir açık bulduk mu vurun abalıya!!
  4 -1 ... tamamdr
 10. 10.
  biraz daha kalsa şeflere dübür içi burma yapabilirdi.
  (bkz: küfürbaz haydo)
  ... baby yoda