1. 1.
  gurbetçiler dizisinde boncuk gözlü özlemin sevgilisi/kocasi oktayi canlandiran tiyatrocu. kendisinin gökhan semiz le kurdugu bir tiyatrosu da vardir, *
  ... atan alir spor
 2. 2.
  http://www.uguruludag.com
  ... city walk
 3. 3.
  fanatik bir fenerbahçelidir aynı zamanda. kendisiyle ali sami yende galatasaray deplasmanında maç izlemişliğimiz vardır

  (bkz: 27 kasim 2005 galatasaray fenerbahce maci)
  (bkz: marcio nobre)
  1 -1 ... city walk
 4. 4.
  2006 almanya dunya kupasi sırasında ümit aktan ile beraber kanal1de pazartesi-çarşamba-cuma kupa da kupa adlı bir eğlence programı yapacak çok başarılı tiyatrocu insan
  ... city walk
 5. 5.
  kendisi şu an amerikada buLunmaktadır maLesef en son öyLe demişti konuştuğumuzda.gitmesine gercekten üzüldüğüm cok iyi bir tiyatrocu..ama bir gün geri dönecektir elbet.
  ... vi0la
 6. 6.
  başarılı yazar, yönetmen; buna mukabil değeri bilinmemiş her türlü tiyatro kısmısını elinden geldiğinin üstünde yapabilen değerli tiyatrocu kişilik. gökhan semiz e.s.e.k adlı tiyatroyu da kuran kişidir.
  ... faidelibilgi
 7. 7.
  1971'de tunceli'de doğdu. 1985'te istanbul'a geldi. 1985'de profesyonel olduktan sonra 1988'de bakırköy oyuncuları'na geçti. 1990'da gokhan semiz ile birlikte e.s.e.k tiyatro grubunu kurdu. mujdat gezen sanat merkezi 'ne giriş sınavına kendi yazdığı bir eserle katılarak aslında ne kadar acaip bir adam olduğunu gösterdi. göstermekle kalmadı o performansla buraya girip bir de mezun oldu. 1995 yılında gokhan semiz ile birlikte tükürür kaçarım adlı oyunu çıkardı. aynı sene en alt kattan geliyorum adlı oyunu yazdı ve yönetti. gokhan semiz'in vefatı sonrası çok üzüldü, ortamlara küser gibi oldu ama manda adında bir alık oyunu ile yeniden hayata döndü.

  an itibari ile gece körü yayınlanan ama zamanında prime time olan gurbetciler dizisinin damadı oktay'ı oynadı.

  1998-99 sezonunda biz evrimi çok sevmiştik oyunu ile radikal alternatif tiyatro konferansı'ndan davetiye aldı ve los angeles'a gitti. orada godot'yu izlerken'i yazdı ve bedelli askerlik sonrası bu oyunu sahneledi.

  2001 yılında efsane olacağını bilmeden ucuncu turden yakin iliskiler adlı oyunu yazdı. oyun acaip tuttu. selim naşit genç başarı, rotary club yılın tiyatro sanatçısı ve magazin gazetecileri derneği en iyi oyun ödüllerini aldı.ilk türk bilimkurgu oyununu yazarak türk tarihine geçti yetmedi, dünyada bir ilk olarak devam oyunu yazdı. üçüncü türden yakın ilişkiler 2'de çok sevildi. şimdi bu iki oyun baz alınarak ucuncu turden yakin iliskiler adlı kitabını neden kitap'tan çıkardı.

  hayatının en iyi işini yaparak bir başka oyuncu ve şahane insan olan yagmur kasifoglu ile evlendi.

  an içinde ise 27 numara adlı oyunu ile ortalığı sallamaktadır.
  son olarak başrollerinde hülya avşar, müjdat gezen ve savaş dinçel'in oynadığı bir ihtimal daha var adlı filmin yönetmenliğini yaptı.
  1 -1 ... sle7in
 8. 8.
  (bkz: big boss)
  ... sle7in
 9. 9.
  en sevdiğim hocam.
  ... tweener