1. 1.
  galatasaraylı, forma numarası 33 olan genç sağbek.. gelecek vaadettiğinden emin olabilirsiniz...
  (bkz: galatasaray)
  -1 ... seffafbukalemun
 2. 2.
  http://www.galatasaray.or...es/haber3/23032005_01.jpg
  1 ... panstar
 3. 3.
  ileri çıkışları iyi olsa da defansta çok fazla faul yapan, sürekli kart gören, hızlı forvetlerin karşısında güven vermeyen genç oyuncu. geçen sene şampiyonluğun gittiği 1-2'lik gençlerbirliği maçında youla'nın 3 metre önünde başladığı koşuyu 1 metre arkasında bitirerek saçma sapan bir gol yememize neden olmuştur ayrıca.
  1 ... fth
 4. 4.
  genç olmasına ve sans da bulmasına ragmen her genç yıldız olmaz dedirten,sabri nin yolunda müzmin yedek olmaya namzet RCB.
  1 ... esteban
 5. 5.
  cihandan daha iyi bir sagbek oldugu kesin olan ikinci nesil topcu..
  ... clasura
 6. 6.
  2005-2006 süper ligini şampiyon tamamlayan galatasaray ın defansın sağında oynayan futbolcu. 1987 doğumlu, doğum yeri istanbul dur. galatasaray ın alt yapısından yetişmiştir.
  -1 ... worldlike
 7. 7.
  futbol hayatının başından beri defansın sağında oynayan futbolcudur. an itibariyle kayserispor' a kiralanmıştır. kiralanışının üzerindeki etkisi ne olur bilinmez ama bu olayın arda turan' a yaptığının yarısı kadar etki yapsa pek bir hoş, pek bir güzel olur.
  ... fth
 8. 8.
  fm de müthiş gelişip iyi bir sağ kanat olan futbolcu. çeşitli mevkilerde oynatılıp verim alındığı görülmüştür.
  ... paradigma
 9. 9.
  cihan ın oynadığı mevkide oynaması gereken genç yetenek. ancak gerets in anlamsız ısrarı hem bu yeteneğe hem de gs defansına yazık etmiştir. yenilen her golde suçu bulunan cihan halen ilk 11 de görevine(!) devam etmekte bu genç yetenek ise harcanmaktır. ve gelin görün ki en sonunda kiralanmıştır.
  -1 ... volkanat
 10. 10.
  ugur ucar klasik bir sağbektir.daha cok sans verilse bu yıl patlamayı yapardı.ancak cihan tercihi galatasaraya zarar veren tercih olmustur.bu yıl edineceği tecrube gelecek yıl banko oynamasına sebep olacak ancak bu yıl defansın sağında sıkıntıyı gs cekecektir.
  ... esteban