1. 1.
  galatasaray'ı bir dönem sırtlayan, bir bacağının diğerinden 7 milimetre kısa oldugu iddia edilen mağara adamı görünümlü eski futbolcu, yeni teknik direktör.
  7 ... zibidi
 2. 2.
  e.franckfurt ve n.xamax'a attığı gollerle hafızalarda yer etmiş,7 numaranın hakkını veren,galatasaray'ın efsane oyuncularından biri.
  2 ... robert langdon
 3. 3.
  galatasaray'ı galatasaray yapan futbolcuların en başında gelen, ceza sahasına girip pozisyon yaptıran eski ve unutulumaz futbulcu.
  ... scarface
 4. 4.
  frankfurt'tan istanbul hava limanı'na ilk indiğinde sakallarından dolayı canlı bomba sanılarak emniyet güçlerince bekletilen, sahanın muhtelif köşelerine tütün gibi ektiği tükürük, balgam ve hınkırıklardan dolayı soyadı "tütüneker" olduğu tahmin edilen hırçın futbolcu.nam-ı diğer at hırsızı.
  4 -1 ... riggo
 5. 5.
  bir orman kaçkını kadar kıLLı , bir ayı kadar kuvvetLi , bir melek kadar iyi yürekLi , hırsLı oLan türk futboLunun en iyi futbolcuLarından birisi.
  1 ... tucimania
 6. 6.
  kaptan magara adamının futbolcu versiyonu.
  2 -1 ... karpuzkabugu
 7. 7.
  yaşları 25 ten büyük yazarları afişe eden eski galatasaraylı futbolcu.
  3 ... deep
 8. 8.
  galatasaray' ın 14 sene şampiyon olamadıktan sonra hasreti dindirdiği 1987 yılındaki değerli şampiyonluğun en büyük mimarlarından olan futbolcu.
  ... fth
 9. 9.
  galatasaray tarihine, adını altın harflerle kazdırmış futbolculardan biridir. almanya'dan gelen gurbetçi futbolcu akımının öncülerindendir. yanlış hatırlamıyorsam almanya'nın bayern munih takımından transfer olmuştu.
  1 ... fowler
 10. 10.
  zeytinburnu'nda kendi adını taşıyan spor tesisinde haftanın belirli günlerinde hala eski takım arkadaşlarıyla halı saha maçı yapmakta olan,biraz kilo almasına rağmen hırsından hala hiç birşey kaybetmemiş emektar futbolcu.

  Ayrıca hakkında bir de rivayet bulunmaktadır, Galatasaray'da oynarken penaltı atışını taca göndermesiyle ilgili.gerçekliği hala araştırılmaktadır.
  2 ... derkaiser