1. 1.
  NTV de milliyet taktik te rıdvan dilmen ve okay karacan ile birlikte iddaa yorumları yapan bazen de tv8 de canlı mac yayınlarında yorumculuk yapan bilgili yeni kusak spor yazarı
  4 -1 ... city walk
 2. 2.
  ülkemizdeki en iyi yorumculardan biridir. ayrıca avrupa futbolunu ve dünya futbolunu yakından takip eden ve tanıyan her kanalda karşımıza çıkan ancak özellikle ntv de onu izlemekten çok zevk aldıgımız futbol yorumcusu.
  1 ... pink_floyd
 3. 3.
  avrupa futbolu anlatırken sanki programdan önce birşeyler okumuşta onları anlatıyor havası veren yorumcu.ayrıca kameralara hala alışamadı bu adam ne yapsak bilmem;okay ne zaman ne dersin uğur dese dizlerinin bağı çözülüyor,cebindeki elleri titremeye başlıyor.
  1 -2 ... disco inferno
 4. 3.
  klişeleşmiş kibire dayalı yorumlar yapmaktansa gazeteciliğin aslında araştırmaktan geçtiğini gösteren ve verdiği faydalı bilgilerle bir çok bilinmeyeni de aydınlatan, kalitesi tartışılamayacak olan milliyet gazetesindeki yazılarını da meakla beklediğimiz yazar kişisi.
  2 ... rabbit
 5. 4.
  http://www.meleke.com adlı sitede yorumlar yapıp izleyicileri ile sohbet eden yazar.
  1 ... serander
 6. 5.
  çagdaş ve özlenen spor yorumcusu modeli. küfür etmiyor , pastırma konuşmuyor dakikalarca.. durmadan bilgi edinip paylaşıyor.. hayran olunası ..
  2 ... hayrola genc
 7. 6.
  radikal futbol ekolunden gelen milliyet gazetesi yazarı. mehmet demirkol'dan sonra bu ülkenin en değerli futbol yorumlarını yapan ilgiyle takip edilen futbol yorumcusu. tv 8'deki premier lig maçlarında ömer üründül'ün yorumladığı bir maçtan sonra yayınlanan maçta yakalanırsa değeri daha iyi anlaşılan kişi.
  4 ... biraksamvaktidenizesalacak
 8. 7.
  futboldan iyi anlayan,geyik değil, yorum yapan yorumcu.
  1 ... tekyoldevrim
 9. 8.
  d-smart'ın d-spor kanalında bir ara bir programda rastladığım bilge kişilik. bunun haricinde ntv'de de görülebilmekte. yazılı basın'da ise: milliyet'te yazmaktadır.
  1 ... wtasyh
 10. 9.
  '' sivasspor, fenerbahçe nin fikstürünü takip ediyor. fenerbahçe yorgunu takımlarla maç yapıyor. şu anki pozisyonu biraz da bununla alakalı '' yorumuyla gözümde değerini bir kat daha arttıran harbi yorumculardan.
  6 -1 ... notrinova