bugün

alaattin cakıcı tarafından uludağda öldürülen bayan.kursunlandığı sırada yanında bulunan oğlu onur özbizerdik büyüyüp serpilince intikam almak için gencay cakıcıyı vurdurttu.

bu cinayettin ardından dündar kılıc ın eski gücünde olmadığı için alaatin cakıcı ya fazla uğrasamadığına dair güclü iddalar cıktı.kızının ölümünden sonra dündar kılıc ın sergilediği pasif tavırlar itibarını baya baya sarsmıstır.
olay tamamen şudur.

uğur kılıç, alaattin çakıcı tarafından öldürüldüğü zaman, dündar amca**, yaşlıydı ve oldukça hastaydı. ayrıca, babasının vurdurduğu safsatadan başka birşey değildir.

zaten bu olay yaşandıktan sonra, alaattin çakıcı'ın bilmem kaç tanesi faali meçhul cinayetler ile kurban gitmiştir.

iki gin önce, florance nightingale hastanesinde, ziyaret ettiğim ibrahim kılıç *, (kapıda bekleyen adamlar tabi)

"insan yaşlandığı zaman, aynaya bakmak istemiyor. insan yaşladığı zaman, ellerini görmemek için ellerini yıkamak bile istemiyor. ama abim, hergün ellerini de yıkardı, aynada saçınıda tarardı."
alaattin çakıcı' yı aldattığı için öldürülmüştür. çakıcı bu infazda dündar kılıç' ın onayını da almıştır .
Dündar kilicin isteği ve onayıyla Alattin Çakıcı tarafından Uludağ'da oldurtulmustur bu cinayet in bu kadar aleni işlenmesinin sebebi bu alemdeki kadinlara gözdağı vermektir.Mesaj yerine ulaşmış olmalı ki bu olaydan sonra Uğur Kılıç gibi bir kadın cikmamistir çıkmayacaktir da.
Nuriye uğur kılıcın bugün ölüm yıldönümüdür 20 yıl önce bugün uludağ kervansaray otelinde öldürülmüştü toprağı bol olsun nur içinde yatsın. Feriköy helvacıdede mezarlığında yatmaktadır.
samsun bölgesi hentbol hakemi.
görsel
öldürülmesinin üzerinden 25 yıl geçmiştir huzur içinde yatsın.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.