1. 1.
    +18 yaş grubunun izlemesini tavsiye ettiğim gerilim müziği eşliğindeki olaydır. https://video.uludagsozluk.com/v/uğur-dündar-118632/

5 -5 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    Vay be nereden nerelere gelmişiz. Kemalistlerin elinden gelse cuma namazını bile yasaklayacak.
    4 -10 ... aboskal
  3. 3.
    Bahse konu okul fetö okuluydu, öğrenciyi okul dışına çıkarmak için bile veliden izin almak zorundadır.
    5 -3 ... ebu zindik
  4. 4.
    Atatürkçü biriyim de bunlar ne böyle ya. Bırakın kim namaz kılarsa kılsın. Sırf böyleleri yüzünden dünya ileri giderken geri gidiyoruz.
    2 -1 ... strabo
  5. 5.
    umarım badelenmemişlerdir.
    7 -4 ... rockonbaby
  6. 6.
    Sonra akp neden 18 yıldır iktidar? Amk salakları. Türkiye'nin bu halde olmasının nedeni iktidardan çok niteliksiz muhalefet kaynaklı.
    4 -1 ... satoshi nakamoto
  7. 7.
    izleyemedim. ilk saniyede kapattım korkudan.
    1 ... madafukara
  8. 8.
    çocuklarınızı ekrandan uzak tutun. evet.
    1 ... zall bana hep abi der
  9. 9.
    Namaz düşmanı ne kadar kemalist varsa bu ülkeden gidecek!
    3 -3 ... xonix
  10. 10.
    çocuk dediğin şey kendi iradesiyle mi namaz kılıyor orada? yarın bir gün müslüman aile çocuğunu başka ülkede bir okula verse onlar da çocukları alıp kiliseye zorla götürse sen buna eğitim mi diyeceksin?
    eğitim adı altında çocukların beynini sakatlayan dincilerin anlamayacağı olaydır. çocuklara zorunlu din dersi vermek gibi zorunlu cuma namazı kılma dersi vermişler bu eleştirilmiş.
    sanki genç bir birey kendi iradesiyle namaz kılmış da onu eleştirmiş adamlar. size kalsa herkes daha anasından çıktığı gibi müslüman olmak zorunda.
    benim çocuğum yok ama böyle bir durum olsa inan çocuğumu okuldan alırım. benim çocuğum senin çağ dışı dininle eğitim adı altında büyümek zorunda değildir.
    3 -2 ... kdgfbdhsg