bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: yeni uu otomasyon sistemi)
    1 ... brksbc
  2. 2.
    (bkz: nokta üniversite otomasyonu)
    ... insan
  3. 3.
    eski otomasyonda ganom 2,18 iken yeni otomasyona geçilince ganomu 2,02'ye düşüren b.k gibi geçen güz dönemi sonrası ganomun 1,80 altına düşmesini sağlayacak ve benim ağzıma sçacak olan otomasyondur. ganom'daki düşüşü ilgili mercilere bildirdiğim vakit aldığım ve verdiğim cevap daha vahimdir.

+ pardon ganomdaki bu düşüşü bana açıklar mısınız? eğer açıklayamıyorsanız eski sistemdeki ganomu yeni sisteme aktarabilir misiniz?
    - bilgisayardan daha mı iyi biliceksin okul ne yapıyorsa sizin iyiliğiniz için yapıyor. mis gibi okulunuz var. doğuda ki üniversitelerde otomasyon filan yok yat kalk dua et böyle okula.
    + böyle okulun aq
    - çıkar mısınız odadan
    + ...
    1 ... tttddd
  4. 4.
    NOKTA ÜNiVERSiTE OTOMASYONU Sistemi en iyi 1024*768 çözünürlükte çalışan, ogis.uludag.edu.tr'den girşi yapılabilen öyle bi sistem ki sınıf kavramı kalmadı artık.herkes istediği sınıftan daha doğrusu hocadan ders alıyor.hatta kontenjan dolduğu için sen ilk dönem olduğun sınıftan ders alamıyorsun.öyle acayip bi sistem bizim otomasyon.
    ... seni sectim pikacu
  5. 5.
    isminin "gano düşüratör" olarak değiştirilmesi isabetli olacaktır.
    3 -1 ... bahadir
  6. 6.
    açıldığı yıldan beri bir kere zamanında ders kaydı yaptır(a)mayan sistem. genellikle ders kayıt başlangıç tarihinden bir kaç gün sonra kaydınızı yapabiliyorsunuz. galiba bunun en önemli nedeni hocaların harf notlarını zamanında bir türlü girememeleridir.
    ... ardahan
  7. 7.
    Bi kerede zamanında ders kaydı yapabilsek şaşarım zaten.
    1 ... dreamcream
  8. 8.
    her sene aynı sorun yaşanmasına rağmen bir türlü düzeltilmeyen sistem.
    hayır madem biliyosunuz bütün üniversiteyi toplayınca kilitlenceğini, her fakülteye ayrı bir kayıt başlama günü verin biraz nefes alsın sistem.
    1 ... hbk
  9. 9.
    anketleri ve ders seçimleri mac uyumlu olmayan sistem. sayfa çok güzel açılır ancak işaretlenecek bir herhangi kutucuk varsa o sayfayı kesinlikle göstermez. hayır anlamıyorum bilmem kaç bin öğrencisi olan bir üniversite, bir sürü okula otomasyon hizmeti veren nokta otomasyon sistemi, şunları mac uyumlu yapamaz mı allasen? sonra niye gelişmiyoruz diye sorarsınız. kimse işini doğru düzgün yapmazsa, sen de bunları denetlemezsen, yazılım hazırlarken mac'ten bihabersen olmamış diyor sıfır veriyoruz.
    ... yavuzum
  10. 10.
    an itibariyle -kabaca- cortlamış işe yaramaz sistem. * * *
    1 ... akrep