1. 1.
  Sebebi çok basit. Arz talep yok. insanların da işine geliyor. Yani uçuş okulu fiyatları ve sertifikaları pahalı. Uçaklar da pahalı. Ve uçuş alanları zaten kısıtlı. Sıradan halk için bir nevi ölü yatırım. Alaska gibi uçağın hayat damarı olduğu yerler haricinde insanların uçmaya ihtiyacı bile yok. Bu sebeple fabrikaların daha ucuza uçak satıp sürümden kazanmak gibi bir derdi de yok. Herkes halinden memnun. Uçan araba yapmak şimdilik gereksiz pahalı ve kullanışsız. Şehirler bu araçlara entegre olmak için yetersiz alt yapıda. Zaten halkın da böyle bir talebi yok.

  Yoksa uçan araba yapmak o kadar da zor değil. Sadece insanlar daha faydalı şeyler ile uğraşıyor şu an.

  Mesela hem yemeğini sıcak tutacak hemde nemlenmesini engelleyip yumuşamasını durduracak ucuz bir paket servisi kabının icadı yemek endüstürisine o kadar büyük kârlar getirir ki. Aklınız durur. Fakat uçan araba araç endüstürisi için sadece yük şu an.
  2 -1 ... uzay muhtari
 2. 2.
  2023 de çıkacak diyollar. bor ile çalışacakmış.
  8 -2 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  elektriklisi çıktı da, uçanı kaldı tek.
  1 ... betere
 4. 4.
  Kaza yapıp başımıza düşmesinler diye.
  Ahura mazda bizi seviyooo!
  Minnet ve dua ile!
  8 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
 5. 5.
  Hava boşluğu denen olayın uçakları fazla etkilememesine rağmen arabanın anasını belleyecek olmasından dolayı.
  1 -1 ... baba kreyzi
 6. 6.
  Helal olsun kardeşim harbi diyorum bugün aklıma çok takıldı başlık açıp tartışma yaratsam mı diye düşünüyordum sen açmışsın. Şimdi dünya teknolojisi dediğimiz zaman akla Amerika geliyor, Amerika petrolden yolunu bulduğu sürece uçan arabalar ve elektronik araçlar gelmez tamam elektronik araçlar piyasaya yavaş yavaş çıkıyor da Amerika bunların çoğalmasını hep engelliyor.sadece sayılı miktarda çıkartıyorlar. Amerika petrolden ne zaman bikarsa o zaman uçan araçlar çıkar.
  ... oldschool zencisi
 7. 7.
  uçan arabalar neden çıkmadı
  2 ... itoglu yourself