1. 1.
    bebekler kabin içindeki basınç değişikliğinden rahatsız oldukları için ağlarlar.
    3 ... judas
  2. 2.
    kabin basıncındaki değişikliğe bağlı olarak rahatsızlık duyduklarından gerçekleşen durum. bu sebeple kabin görevlileri eğer emiyorsa çocuğun emzirilmesini tavsiye ederler. bu şekilde kulaktaki basınç dengelenir.
    1 ... zeki muren in got fircasi
  3. 3.
    baska turlu derdini ifade edemediginden olsa gerek aglar ve anlayissiz zibidilere dert olur. sevgisiz insan turnusoludur.
    2 ... efresiyabin hikayeleri
  4. 4.
    uçağın sağa çekilip susturamayan annesi ile beraber indirilmesi gereken bebektir. dur lan o bu değildi otobüstü..

bebektir illa ki ağlayacak. misal otobüs ile uzun yola ilk defa çıkıyordur ağlar. uçaktadır basınç ağır gelir ağlar. her şeye tamam her şey başım gözüm üstüne ancak o ağlayan çocuğu susturmak için en ufak bir çaba göstermeyen anne babaya hayır. bunlar kabul edilemez arkadaş. burada evvelden 1 entryde anımı paylaşmıştım. şehirler arası otobüste tam "10" tane çocuk aynı anda senkronize olup ağladılar tüm yol boyu. 2-3 tanesinin anası babası hariç diğerleri umursamıyordu bile. saatler süren bir yolculukta insan cinnet geçirir arkadaş o gece ne olduysa onlar haricindeki tüm yolculara bir peygamber sabrı ihsan edildi demek ki.

velhasılı mecbur kalınmadıkça 2-3 yaşından küçük çocuklar ile yola çıkılmaması lazım. kendi araban olur çık kimseyi ilgilendirmez. ancak toplu taşımalarda diğer insanların haklarına da biraz saygı gösterilmesi lazım.
    2 -1 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    Önce üzülürsün. Neden agliyor falan diye. Sonra biraz bıkkınlık gelir. Sonra ruh sagliginda hafif depremler. Kulaklik ilac olur. Ote yandan kulakliga bagimlida olursunuz cunku bebek susmaz. Gecen yaz bizzat yasadim. Ve sukrettim iyiki bebegim falan yok diye. Not ; normal sartlarda bebekleri severim.
    1 ... libraa